Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan próbáljam csökkenteni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan próbáljam csökkenteni, vagy esetleg megszüntetni ezt a visszautasítástól való félelem érzését?

Figyelt kérdés
Általában nem vagyok ekkora "láma" de miután régebben visszautasított egy lány és tegnap amikor meg újra találkoztunk azt vettem észre rajta hogy esetleg akarna tőlem valamit.lépni pont azért nem merek mert ha mégsem akkor még egyszer pofára esnék+ nem biztos hogy az eddig fenntartott jó viszony megmaradna.(nem h.lye p.csáról beszélek most aki esetleg másvalaki miatt nem jött volna velem össze a múltkor)

2012. máj. 4. 10:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

ez engem is érdekelne...:/


am sok közhely van a neten hogy "van 100 másik nő" meg stb...

de engme azok valahogy sose vigasztaltak...:/

2012. máj. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
én is így vagyok ezzel :)
2012. máj. 4. 10:44
 3/15 anonim ***** válasza:
Úgy próbáld meg felfogni, hogy nem dől össze a világ és nem számít beégésnek, ha elutasítanak. Tudod aki mer az nyer :) előbb-utóbb bizonyosan.
2012. máj. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
persze itt most nem arról van szó, hogy mindenkitől félek ,hogy elutasít(tudom én fogalmaztam rosszul) csak erre az esetre értem mert amúgy meg jól elvagyunk és nem akaarom hogy "berágjon" azon hogy nem vagyok képes megérteni hogy elutasított.bár mondom ugy vettem észre hogy nem ez a helyzet
2012. máj. 4. 10:59
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ha már elutasított,akkor nincs értelme olyan hű de nagy "barátságot" ápolni....
2012. máj. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
miután elutasított én is ezt gondoltam de pár közös barát kisebb találkát szervezett amit ha lemondok biztos kikezdtek volna h miért mondtam le ezért hát elmentem és meg is lepődtem azon milyen jo is volt csak pont ez a furcsaság volt benne hogy azt vettem észre a lányon hogy többet érez8valahogy a testbeszéde ezt kommunikálta) és ezt nem tudom hova tenni.
2012. máj. 4. 11:27
 7/15 anonim ***** válasza:

Nem kell kezdeményezni, így legalább nem fogja senki sem visszautasítani és összetörni a gyermeki lelketeket.


Amúgy a nők olyanok mint az oroszlán, ha megérzik rajtatok a félelem legcsekélyebb szagát akkor ösztönösen és falkában támadnak!

2012. máj. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Lazíts mintha mi se történt volna. Beszélgess vele teljesen semleges témákról. S rövid időn belül egyértelmű jelet fog adni. Ha mégis elutasítást tapasztalsz, attól se dől össze a világ.
2012. máj. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
oké köszi de ezeket az egyértelmű jeleket inkább hagyjuk.én még nem láttam
2012. máj. 4. 18:51
 10/15 A kérdező kommentje:
olyat
2012. máj. 4. 18:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!