Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meleg a csoporttársam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg a csoporttársam?

Figyelt kérdés

Az egyetememen túlnyomó részt (90%ban) férfiak járnak, és alig egy két lány. Én is lány vagyok. Az osztályom 50 fős, ebből van 3 lány.


Egyik fiú csoporttársam már rettentően irritál. Folyamat szexről flörtöl más fiú csoporttársaimmal...... Ők poénra veszik, de szerintem a srác ezeket komolyan gondolja. Egyszer nem hagyta még el a száját nőkkel való fantáziálás, csakis pasik...


Sőt a nőkre sem figyel oda, múltkor lelökött a lépcsőn véletlen (úgy kapaszkodtam meg) mert felrohant hogy puszit adjon az egyik csoporttársunk arcára. Aki fiú volt!! Természetesen idegesítette a fiú oszt. társamat hogy megpuszilja, de a srác elfutott mire az odacsaphatott volna... Közbe meg én a nő fel voltam lökve....


A filmek világában él, azt képzeli hogy a star wars egyik szereplője szóval agyilag valami gondja van, na de lehet hogy meleg is?


23/l



2012. máj. 4. 16:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem bánt,hogy ő nem vesz figyelembe téged :)
2012. máj. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Van párom és nem vágyok másra.


Valaki esetleg hozzászólná a kérdésemhez is?

2012. máj. 4. 16:59
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
ezzel "kicsit" burkolva azt mondtam, hogy homoszexuális hajlamai nyilvánvalóak:D bocs a kódolt nyelvért.
2012. máj. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
Meleg! Most megnyugodtál?
2012. máj. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ez a legnagyobb problémád kérdező?
2012. máj. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
És mit számít az, hogy meleg vagy sem? Inkább örülj, hogy nem rád pályázik. Ha meg udvariatlan, akkor azért szólj be neki, ne a vélt szexuális orientációja miatt.
2012. máj. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Előre látom az előzőhöz hasonló sok értelmes hozzászólást.

Na de: mi közöd hozzá? Neked nem teljesen mindegy? Én ki nem állhatom a fél osztályt, mégse írok ki róluk kérdéseket, hogy most meleg-e vagy pisi után nem most kezet vagy tudom is én, egyszerűen nem törődök velük. Erre nem gondoltál? Lelökött lépcsőn. Fú. Ez legyen a legnagyobb amit egy férfi tesz veled.

Keress már értelmesebb elfoglaltságot könyörgöm...

2012. máj. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

:DD

erre én sem tudok értelmesebb választ adni, mint hogy ez legyen a legnagyobb problémád. Mi közöd hozzá, hogy meleg? Ha másokat irritál, akkor azok beszéljék meg vele. Ebből úgy tűnik, hogy veled nem foglalkozik, szal neked semmi közöd hozzá. Azt meg kétlem, hogy direkt lkött volna le, de ha igen akkor azért ott kellett volna szólnod. Attól hogy meleg vki, még odafigyelhet a lányokra is. Ez emberfüggő.

2012. máj. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Sok itt a birka.

Szó mi szó, elég bizarr figura lehet (nem jó értelemben), hogy meleg-e, azt meg nem mondom ennyiből, de egy enyhe huncut hajlam már megmutatkozott. Tartsd szemmel, ha ennyire kíváncsi vagy.

2012. máj. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Aztán minek tartsa szemmel mond már meg...

Mi köze hozzá? Vagy bárkinek is?

Ha már eleve nem foglalkozik vele akkor nem tök mind1?

2012. máj. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!