Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen gyakran írjak neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran írjak neki?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt múlt héten. Egyszer találkoztunk, beszélgettünk kb 2 órát. Azon kívül csütörtökön összefutottunk, de egyikőnk sem ért rá túlzottan, ezért egy fél órát voltunk csak együtt. Még semmi sincs köztünk, de megpróbálkoznék egy kapcsolattal vele. Azt nem tudom, hogy én bejövök e neki, de ahogy kivettem a jelekből, nem irtózik tőlem :D Most egy hétre elutaztam szóval nincs esély találkára. Kérdésem az lenne, hogy ebben a helyzetben milyen gyakran írjak neki? Egyáltalán írjak neki sms-t vagy csak mikor visszaértem akkor írjak hogy találkozzunk? 22f (ő 20l)
2012. máj. 5. 13:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem,ha van mit írnod,nyugodtan írj neki 1x a héten. Majd amikor hazaértél,akkor kezdeményezz találkozót! Sok sikert!:)
2012. máj. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd fel és menjetek el valahova.
2012. máj. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!