Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti hogy viselkedtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogy viselkedtek mikor szerelmesek vagytok valakibe?

Figyelt kérdés
Van olyan hogy konkrétan rá se mertek nézni?
2012. máj. 5. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

ez olyan aranyos csak kár,hogy kevés az ilyen csaj :) egy határozott pasi mellett tök jól mutat egy ilyen kis Hölgy. de ez már csak álom világ marad ebben az igen elfuserált világban...


23/F

2012. máj. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
megeshet éppen, ha ez a nem nézek rá, már eröltetett
2012. máj. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Úúú! Hát én tudnék mesélni. :D

Az első barátomba nagyon szerelmes voltam, amit a testem is érzett. Ha megláttam piros lett a fülem, a tenyerem izzadt, idétlenül mosolyogtam,oltári nagy baromságokat beszéltem, nagyon zavarban voltam 5-6-7 hónap után is...A barátom pedig ezek ellenére is szeretett. :-)

Én akkor 20 éves voltam, nagyon cikinek éreztem, hogy ennyire nem tudom palástolni az érzelmeimet. De így visszagondolva, nagyon jó érzés volt valakit ennyire szeretni. :-)

2012. máj. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak akkor nem merek ránézni, ha a közelben leselkednek olyanok, akik kiharapófogóztak belőlem egy-egy vallomást, így is folyton-folyvást kapom az ugratást.:D
2012. máj. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!