Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy nem ragadna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nem ragadnak meg a korombeli fiúk?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy egyszerűen nem jönnek be a korombeli pasik... inkább a 18 évesek, vagy annál idősebbek. Ezt úgy kell érteni, hogy a legfiatalabb fiú, aki úgy "megfogott" az 18 éves, de több huszon-, harminc-, illetve már olyan negyven év körüli pasi is tetszett.

Nem tudom, hogy ez miért van. És ez azért zavar, mert amikor osztálytársak/barátnők nézegetnek képeket fiúkról(hírességekről is), azt mondják: "Úristen, de helyes!" meg ilyesmik. Nekem ilyenkor nem az ugrik be, hogy helyes, hanem hogy mekkora egy b.zi... gondolok itt például az újonnan divatba jött One Direction zenekar tagjaira, SP-re, Justin Bieberre, MM-re és az ilyen mai tinilányok által helyesnek mondott fiúkra. Nekem az ilyenek nem jönnek be, és ezért amikor társaságban vagyok, és erről van szó, hogy XY milyen helyes, akkor én legszívesebben benyögném: "Hogy neked az a kis b.zi tetszik?!"

Nem azért, mert bunkó akarok lenni, csak nem értem, hogy miért vannak elolvadva az ilyenfajta fiúktól, hogy még néha a kezüre meg mindenhova is az ő neveiket firkálják oda -.-"

13/L


2012. máj. 6. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Faith in humanity restored.
2012. máj. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Azért várd meg amíg betöltöd a 14-et. Addig ne nagyon hajtsd az idősebb srácokat, mert te sem akarhatod, hogy fiatalságukat börtönben töltsék...
2012. máj. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Szóval nem jönnek be a hím magzatok?
2012. máj. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Apukáddal milyen a kapcsolatod? Lehet ez apakomplexus is. Tudat alatt pót apát keresel.


De ezzel még ráérsz várni 4 évet :D

2012. máj. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%

Miért Bu-zizod SP-t Justint, és MM-et? Köcög..

17/F

2012. máj. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs a felfogásoddal, kb 18 év felett tűnik egy srác férfiasnak. De azt azért mindenképp várd meg, hogy Te is felnőj hozzájuk. Most még ne foglalkozz ezzel.
2012. máj. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Jó nem szó szerint értem, hogy b.u.zi, elhiszem, h nekik a csajok tetszenek meg minden... de néha, ahogy fel vannak öltözve, meg az arcuk... hát engem nem egy fiúra emlékeztetnek.

Nincs apakomplexusom, ebben biztos vagyok, apummal jóban vagyunk.

És mielőtt félreértés esne, én nem azt mondom, hogy én össze is akarok jönni mondjuk egy huszon vagy harmincvalahány évessel, csak azt mondom max. rájuk, hogy jól néznek ki semmi több. Tehát én nem az a bepróbálkozós, kezdeményezős típus vagyok ezen a téren. Tehát ezzel nem azt mondom, hogy én felszeretnék szedni valami nagykorú hapsit, csak egyszerűen nem fér a fejembe, h mások miért vannak elolvadva az ilyen fiúktól, hogy a füzetükben, a kezükön meg mindenhol, ahova tudják írni, az ilyen fiúk neve van

2012. máj. 6. 18:44
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
KhhmmURVAkhmmmkhmm
2012. máj. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!