Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy szexuális beindítású...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szexuális beindítású sms-tszeretnék írni a pasimnak, . Vlki vlmi jó ötletet nem tud?

Figyelt kérdés
2012. máj. 6. 15:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Ki az a Viki?
2012. máj. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát sztem írd le mit csinálnál vele legszívesebben, vagy egy konkrét együttlétet írj le, pl h hol, ki miben lenne, hogy kezdenétek neki, stb...tapasztalataim szerint a pasik erre beindulnak nemkicsit :D
2012. máj. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kuldd ezt neki:


8===3~~~ q^:

2012. máj. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
"szexuális beindítású sms"
2012. máj. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem konkrétat írj neki, mert lehet beleéli magát olyanba, amit te abszolút nem akarsz. Velem volt már ilyen és akkor azt hittem megenged, hogy a fenekét ujjazzam meg, de mint kiderült nem erre gondolt, csak arra hogy a szájába élvezhettem. Nem azt mondom az sem volt rossz, de az már fordult elő ritkábban.
2012. máj. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
elég proli dolog.
2012. máj. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nem proli. Együtt vagytok, de gondolom Ti se a nap 24órájába, és amikor épp nem mert suli vagy egyéb az ilyen apró dolgok nagyon megszínesíthetik a napot. Szerintem jó ötlet, minden pasi örülne egy ilyennek. Fiatalok vagytok kell az ilyesmi:))

Szerintem írj le egy konkrét szexuális együttlétet, onantól kezdve hogy vetkőzöl odáig hogy nincs rajtad semmi. Pár mondat lesz, de megéri. Zárásként valami olyan hogy elélveztetek és most mesztelenül ölelkezve alszotok el...és ezt még lehet színezni ;) hajrá

2012. máj. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 AtyeszLL ***** válasza:
Rád gondoltam. . . nincs rajtam bugyi. . . ha nem sietsz, elkezdem egyedül.
2012. aug. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
bas*zni akarok kincsem. Vagy élvezz a számba. Ezek elég szexuálisak.
2012. aug. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!