Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Lent

Figyelt kérdés
Azt hiszem....szerelmes vagyok már lassan féléve egy olyan fiúba, aki észre sem vesz...!!:(( Őő annyira helyes, és cuki, hogy el nem tudom mondani. Én 9.es vagyok ő 3.os és nagyon nincs egy baráti társaságunk és utána érdeklődtem, és azt mondták hogy nagyon aranyos segítőész meg minden....volt de kb egy éve teljesen nagyképű lett....most mondjátok meg mit tegyek, ha meglátom már feldobja a napom és egyből vigyorgok, ha nem akkor meg normálisan nem érzem jól magam és mégis arra gondoltam hogy ha mégis felfigyelne rám akkor hogy lenne....de nem látok semmi közöst..:/
2012. máj. 6. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
megye?:D
2012. máj. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Borsod-Abaúj-Zemplén megye
2012. máj. 6. 16:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Mit szamit az, hogy melyik megye? Mindegy.

En mikor 9.-es voltam, beleszerettem en is egy 3.-os fiuba. Az iskola nagymenoje, persze ugyet se vetett ram. Aztan, hogy tetozze az elet a fajdalmamat, beleszerettem egy masik 9.-es sracba, aki szinten ugyet se vetett ram...egyszerre ket sracba voltam total belezugva. Ha mas mondja, el se hiszem, hogy lehetseges. 3 evig voltam belejuk szerelmes...remenytelenul:( A poen az, hogy egyszer a 9.-es fiu eljatszotta, hogy akar velem randizni, es a fel suli elott megszegyenitett. 1 evre ra-mikor meg szerelmes voltam bele-kiderult, hogy tenyleg belemszeretett, de en elutasitottam, feltem, hogy ez is csak egy csapda...nem az volt..evekkel kesobb elmondta, hogy tenyleg szerelmes volt belem, es sajnalja, hogy akkor szegyenbe hozott.

Szoval csak azt akartam mondani, hogy van ilyen, remenytelen diakszerelem:(

2012. máj. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy ezt elmondtad de félek nem fog belém esni ez a fiú. És én viszont már szeretnék egy kapcsolatot. 15 éves vagyok és még sohasem csókolóztam, emiatt olyan.....rosszul érzem magam..!!://
2012. máj. 6. 16:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!