Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak hogy legyen köztünk valami?

Figyelt kérdés
Mostanában nézzük egymást egy fiúval, nekem be is jön, örülnék ha én is neki bejönnék:-) de nem beszéltünk még soha, nem is ismerjük egymást, kezdeményezni nem merek.szóval ilyen "praktikák" kellenének .:)
2012. máj. 6. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?Azután bővebben..
2012. máj. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szerintem menny oda hozzá nem fogod megbánni és utána elválik ugyis

17F

2012. máj. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
15 vagyok.:)
2012. máj. 6. 19:46
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor ne menj oda. Egy lánynak határozott és bátor pasi kell, aki megvéd. Szemezgessél vele, mosolyogj, kacsintsál.

Most komolyan, szerinted egy olyan srácban megvan a fenti 3 tulajdonság, aki nem mer hozzád odamenni?

Ha nem megy oda hozzád nem érdemli meg a te törődésedet.

2012. máj. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ..:) próbálok majd vele szemezni..:) hátha lesz valami:))
2012. máj. 6. 19:53
 6/8 anonim ***** válasza:
ő hány éves? hol szoktad látni?
2012. máj. 7. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ő 17...suliban:)
2012. máj. 7. 07:53
 8/8 anonim ***** válasza:
Sulin kívül találkoztok máshol is? Egy helyen laktok? Amúgy szégyen, nem szégyen, de az a legegyszerűbb, ha felveszed facebookon, és ráírsz... Ilyen a mai világ:D
2012. máj. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!