Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit gondoltok azokról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit gondoltok azokról a lányokról akik smink nélkül már utcára se mennek ki?

Figyelt kérdés
2012. máj. 6. 22:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nincs vele gond, természetes, hogy szép akar lenni, csak ne essen túlzásba, és ha egyszer mégis úgy adódna, hogy smink nélkül kell elmennie valahova akkor ne hisztizzen. Ennyi a véleményem.
2012. máj. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%
Azt, hogy sz*rba lesznek, ha nincs otthon se smink se kaja. Vagy esetleg földrengés van és rájuk akar dőlni a ház.
2012. máj. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
engem nem zavar, ha nem valami durva sminket hord.
2012. máj. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%
Szánalmasak.
2012. máj. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

Én spec lány vagyok, de válaszolnék. Azért igencsak gáz, amikor valaki nem mer smink nélkül megjelenni. Mert oké, a lányok szeretnek szépek lenni, és tetszelegni.

Na de könyörgöm, van egy alap külső is, amit ugyanúgy vállalni kell. Pl az ilyen emberektől úgy őszintén megkérdezném, hogy mégis hogy akar felkelni a barátja mellett reggel? Belőtt hajjal, sminkkel, meg minden? Vagy ha pl beteg lesz, akkor nem megy majd emberek közé, mert jajj hogy néz ki?

Nekem nem kéne sem olyan pasi, sem olyan barátok, akik nem bírnának elviselni ala natur formában. Én is szeretek sminkelni, meg minden, de azért ahhoz, hogy lemenjünk a boltba kenyérért ne kelljen már ilyeneken aggódni... Szerintem ez annyira felszínes...

21L

2012. máj. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 woo ***** válasza:
95%
miért nem foglalkozik inkább mindenki saját magával?
2012. máj. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
Azt, hogy valószínűleg totálisan önbizalom hiányos, nincs tisztában a saját képességeivel, lehetőségeivel. Szánandó, röviden.
2012. máj. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%
Én nem vállalom az alapkülsőmet(arc és a hajamat nem frissen mosva),csak ha késő este a benzinkútra kell mennem.
2012. máj. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%
múltkor sétáltam az egyik haverommal, és vagy öt olyan lány elment mellettünk akin minimum 5kiló smink volt. Aztán jött egy lány akin nem volt smink(nagyon szép volt) és haverom mondja: normális lány! Létezik?
2012. máj. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%

#5 az én párom se megy ki utcára smink nélkül. na és akkor mi van? nekem ugyanúgy tetszik reggel kócosan smink nélkül is, mint sminkkel, belőtt hajjal. ha ő úgy érzi jól magát, az neked ne fájjon... hozzáteszem egyáltalán nem felszínes nő, semmi gond nincs vele

28/F

2012. máj. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!