Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csupasz lányok! Csak azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csupasz lányok! Csak azért borotváljátok le teljesen, mert ez a divat és ezt szeretik a fiuk, vagy kényelmesebb és egészségesebb is?

Figyelt kérdés
2009. jún. 24. 16:32
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
a barátom így szereti , de magam miatt is leborotválnám, így kényelmesebb, főleg ha menstruálok.
2009. jún. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
83%
barátom így szereti. azért kényelmesebb ha megvan, könnyebb higiénikusabban tartani. + nyáron strandon így jobb..:)
2009. jún. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Azért borotválom, mert:

-én így szeretem

-a párom így szereti

-higiénikusabb

-kényelmesebb, tisztább érzés


Nem értem, hogy pisilésnél miért lenne gond!

2009. jún. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Az összes indokomat elmondták már előttem, de egyet kihagytak:

- néha kifejezetten izgató az érzés, amikor a napi rutin közben, pl. mikor hulla fáradtan zuhanyzás közben odasiklik a kezem, hogy csupasz és puha vagyok. egyből felébredek és beindul a fantáziám.

2009. jún. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
84%
kérdésben a válaszok. [:
2009. jún. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Én nem a barátom kedvéért borotválom, hanem mert nekem így jobb. Pl tamponcserénél kicsit érdekes lenne a 10 centis szőrszálak között turkálni :D
2009. jún. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
háát egyrészt barátom miatt,bár azt mondta h őt nem zavarná.meg am is mert nem szeretem ha dzsungl ciki sztem pl a strandon meg itt-ott
2009. jún. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
ha teljesen csupasz, akkor sokkal érzékenyebb ott lent minden érintésre. Amúgy meg tisztább és higiénikusabb érzés
2009. jún. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Én a magam érdekében borotválom, meg ha hosszú akkor szokott viszketni, meg szurkál. meg most hogy néz ki egy tangánál ha a szőrök kikandikálnak oldalt meg mindenhol...eléggé gáááz lenne. másfél hetente borotválom.

Ja és igényesebb és ápoltabb mint a dzsungelnuni :D


22/L

2009. jún. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
91%

en csakis a baratom kedveert. ha 1 honapig joforman egyedul ulok a hazban (pl szesszio) eszembe nem jut leborotvalni. honaljat meg igen, az zavar 1 ido utan. a lab is ha mar nagyon durva. de lent.... eszembe sem jutna ezzel veszodni. amugyis utalom csinalni, szornyen erzekeny a borom, akarhogy csinalom, utana kenyelmetlen, szur, viszket, faj, irrital minden fehernemu napokon at, kipottyosodik. pedig apolom rendesen a bort elotte is utana is.

bikinivonalat gyantaztatok telen is mivel jarok uszodaba es szerintem szornyen igenytelen lenne szorosen menni strandra vagy barhova. azonban a "forro zonaban" szivem szerint csak rovidre vagnam a szort, de mivel a baratom a csupaszt jobban szereti, igyekszem neha kellemesen meglepni :) teny h jobban tetszik nekem is ha csupasz, de nekem tul sok kinlodassal es kenyelmetlenseggel jar, es nehany ora csupaszsag nem er meg tobb napi kenyelmetlenkedest. es 1-2 naponkent nincs idom/turelmem borotvalni es a borom sem birna.

egyedul a gyanta mukodik de az meg iszonyuan faj igy nem tudom mindig raszanni magam.

2009. jún. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!