Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes vagyok-e?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem 2012.03.30-án jött meg utoljára azóta ma már a menstruációm 39 napján tartok még mindig nem jött meg. Átlagosan 32 és 34 nap között szokott megjönni. Már ez az ötödik nap amikor meg kellett volna jönnie de semmi. A barátommal utoljára húsvétkor voltunk együtt 9-én azóta semmi ez a ciklusom 11 napja volt elméletileg az ovulációm 17, 18 napon szokott lenni nem akkor mert az a 11 napja volt. Megszakítással védekeztünk. Semmilyen folyásom sincs teljesen száraz érzésem van. Néha elfog a hányinger legfőképpen napközben tegnap és ma le is kellett feküdnöm mert nagyon szédültem. Mostanában nagyon álmos vagyok végig tudnám aludni a napot. De a hőmérsékletem 36,4 állandóan. Fáj a hasam mintha megjönne de semmi. Lehet hogy baba van a dologban? Milyen tesztet érdemes venni?
2012. máj. 7. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem ez baba. x-epil, gabriel, lily, ami neked tetszik. gyógyszertárban olcsóbban meg lehet őket venni, mint a drogériákban, de ha téged nagyon zavar, hogy a pultnál kell makognod, akkor az a pár száz forint nem sokat számít már.
2012. máj. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ennyiből nem tudom megmondani, most nekem is késett ezzel az idővel 3 napot, pedig én senkivel sem feküdtem le.

Qupido teszt nagyon jó, de ha vársz még 4-5 napot, akkor reggeli első vizeletből szinte bármelyik kimutatja. Ha az orvos kér vizsgálatot, akkor a vérvétel után már látszani fog, ha várandós vagy.

2012. máj. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egész napos álmosság?

Hehehe....

Nálam is ez volt az első tünet, mindkét gyereknél.


A megszakítás nem védekezés. Mint látod.


A spermiumok jól elvannak pár napig a hüvelyben, és nem szentírás, hogy pont a ciklus felénél van peteérés.


Gratulálok, anyuka! :D

2012. máj. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ennyiből nem lehet megállapítani, de megvan rá az esély.

Vegyél egy tesztet az a biztos!

2012. máj. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!