Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek ez a szám mennyire jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek ez a szám mennyire jön be? Vagy ha nem mi nem tetszik benne?

Figyelt kérdés
2012. máj. 7. 19:14
 1/9 A kérdező kommentje:
2012. máj. 7. 19:15
 2/9 anonim ***** válasza:

mi ez neked szex?

mert szerintem nem

linkeld ezt máshova

ha bírja az ujjad

hisz ehhez IQ kell

sajnos ezt keresheted

2012. máj. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

1. ez nem nevezném számnak sem

2.pocsék úgy ahogy van,végig sem lehet hallgatni

3.régen rossz ha valaki azt hiszi,hogy egy ilyen förtelemmel lehet hódítani..

4.szánalmas-ízléstelen- élvezhetetlen-pocsék ízé ez..

2012. máj. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3.


1 vagy lány vagy

2vagy b*zi vagy

3vagy öreg vagy

2012. máj. 7. 19:30
 5/9 anonim ***** válasza:
Az nem tetszik benne hogy egy faszarcú racsnigép - akire egy doboz gyufát sem bíznék rá - kijött a sittről, és olyannyira kanos hogy ezt csak közhelyfesztivál-díjas szövegekkel tudja elkárogni!
2012. máj. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
amúgy normális ember szóval nem a sittről jött,csak a számai ilyenek,de kössz az 1. normális kommentet
2012. máj. 7. 19:50
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok sem b@zi sem öreg.Igaz lány vagyok.de ez nem változtat azon a tényen hogy ez egy borzalom amit számnak sem lehet nevezni.
2012. máj. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
na mit mondtam hogy lány vagy!az ilyen kommenteket mindig ilyenek írják
2012. máj. 7. 20:55
 9/9 anonim válasza:

Ha nem bírod a kritikát miért kérted az emberek véleményét???

Főleg azért nem értem a reakciódat, mert te kérted, hogy írják le a negatív véleményüket is.

A szám pedig szerintem szánalmas és gusztustalan, hogy a szexuális életét közszemlére teszi azzal, hogy ilyen "értelmes" szöveget ír.

És ha ez a kérdés azért született volna, mert egy csaj van a képben (persze ha fiú vagy) és esetleg normális nőnemű, akkor meg nem mutasd neki, hogy mit hallgatsz, mert ezzel csak elkergeted magad mellől. Erre csak a kis r*bik buknak akik a Klippben is szerepelnek (már bocs a szóhasználatért).

És igen, én is lány vagyok, ezek mellett hallgatok rap zenét, és imádom a Majkát, és csak, hogy ne legyen ez a reakciód, közlöm, hogy egyáltalán nem vagyok prűd.

Szóval a véleményem a dolgokról.

2013. aug. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!