Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sztetek nagyon leégettem magam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sztetek nagyon leégettem magam?

Figyelt kérdés

Van egy új csaj akivel 1 házba lakunk és amikor mentem fel a liftel iszonyúan görcsölni kezdett a gyomrom éshát kijött egy kis szag :$ Ezzel még nemis lett volna baj de amikor felértem hallottam h jönnek az 1-ik lakásból a lift felé ezért gyorsan megnyomtam h visszamegyek le hátha ott ki tudok szállni anélkül h lenne ott vki. De közbe a csaj akivel kezdek jóba lenni megnyomta a hívót és megállt a lift majd beszállt és érezte azt a förtelmes szagot. Erre én mondtam neki h nem én voltam , ekkor nevetett, de nemtom elhitte -e :S

Sztetek most jól elvágtam magam nála? Azóta még nem mertem a szeme elé kerülni, de attól tartok nem jó ha túl sokáig kerülöm mert akk gyanússá válok :|


2012. máj. 7. 20:43
 1/10 anonim ***** válasza:
68%

nincs itt baj

őt is gyötri a szag

övé is büdös

mégsem bűnös

ember vagy, hibáztál

jó h nem kellett ágytál

cinkes a szitu

légy vagány fiu

2012. máj. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hehe, hát ez elég gáz (több értelemben is) :D Vicces sztori, de mondtad h ő is nevetett, nincs ebből nagy baj :)
2012. máj. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne parázz rá, mert az gyanús. Mintha semmi nem történt volna.
2012. máj. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát bazz te mégis mit gondolnál, ha beszállsz egy rohadt büdös liftbe és beközli a tag, aki egyedül van bent, hogy "nem én voltam"? :D :D

Meg sem kellett volna szólalnod :D

2012. máj. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

baaaaa.... de jót nevettem, bocsi!!! Vizuális típus vagyok.... :D


kérdezd meg legközelebb, hogy a múltkori kicsit erős volt, nem? :DDDDDD



Lehet, hogy beégtél, de legalább mosolyogni fog rád legközelebb és tuti megjegyzett téged!!! Beszélgess vele, akár még meg is hódíthatod!

2012. máj. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tudott mindenki azt hiszi hogy csak vele történhetnek kellemetlen szituációk, pedig ez egyáltalán nem így van, például olyan is akárkivel előfordulhat hogy véletlenül egy megállóval előbb nyomja meg a leszálló gombot, és nem száll le, és egyes emberek lehet hogy furcsán néznek, de kit érdekel, érted... vagy amikor elvagy bambulva és a poharat visszaakarnád tenni a szekrénybe és véletlenül a kukát nyitott föl, ezekhez hasonló dolgok akárkivel előfordulhatnak, az is amit te írsz, jó vannak kínos szituációk de nyugtasson meg, hogy akárkivel előfordulhatnak kellemetlen helyzetek.
2012. máj. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
B*zdmeeeeeeg az elsőn besz*rtam xDDD hát ez kegyetlen ... légy vagány fiú ezt nem bírom xD
2012. máj. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha aranyos a csaj, nem lesz gáz. :)

szerintem jobb, hogy mondtál valamit, kínosabb lett volna, ha csendben maradsz. nyugodtan beszélj vele legközelebb,ne kerüld, mintha mise történt volna.

2012. máj. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

első. ÁLLJ lE EZEKKEL A SÍRFELIRATOKKAL MERT MÁR SZAKADOK? CSAK NEKED KÜLDÖM EZT A DALT:

http://www.youtube.com/watch?v=Vpukm9hZbbc

2012. máj. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát mivel egyből rávágtad, hogy nem te voltál...:D

Ne legyél titkosügynök, nem neked való.. még nem is kérdeztek tőled semmi, te már védekezel, hogy a fekete táskát nem te vitted el:D

De tesztnek is jó, mert ha ezt a lány viccesen fogta fel, az a csaj egy főnyeremény!

2012. máj. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!