Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti szoktátok vágni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti szoktátok vágni a farkatokról a szörzetet?

Figyelt kérdés
2012. máj. 7. 21:20
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Kedvetlen Kennedy!


Úgy látszik inkább neked vannak kifejezési problémáid... Az "Egy igazi Férfi nem borotválja magát abszolút SEHOL!" mondatodból is látszik, hogy kiemelted a sehol szót, sőt előtte még az abszolút szót is használtad, tehát NEM EVIDENS, hogy te az arcszőrzetet nem vetted ide, mivel az abszolút sehol az abszolút seholt jelent, nem pedig kivéve arcszőrzetet. A saját mondatodat nem tudod értelmezni, és még engem szólsz le... tehát úgy tűnik nem nekem vannak problémáim az agykapacitásommal.

Ezek után nyilvánvaló, hogy nem véletlen nem értetted a farkasos hasonlatot sem, nem kívánom elmagyarázni, mert úgysem értenéd meg.


És igen, az vagyok, sőt mint az utóbbi pár, itt megejtett hozzászólásodból is látszik, hogy te viszont annál kevésbé vagy az.


A higiéniáról meg inkább ne beszélj pont te, aki abszolút sehol nem borotválkozol...

2012. máj. 13. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Kedves névtelen!


Elfogadom, amit mondtál, rosszul fogalmaztam, ezért bocsánatot kérek.


Valójában úgy vélem értettem a farkasos mondatodat, csupán titkon reménykedtem benne, hogy nem vagy olyan primitív, hogy pusztán azért említsd a farkasokat, mert az egy szőrös állat, de hát eszerint tévedtem.


Hogy nem vagyok normális? Ebben egyetértünk, a mai világ normáiba sok szempontból nem férek bele és büszke vagyok rá.

Szóval te kvázi hülyének titulálsz az utolsó két hozzászólásom miatt, hogy divatnak tituláltam a férfiak szőrtelenítését és biológiailag megmagyaráztam, hogy miért tévhit, hogy ez higiénikus lenne.

Nos rendben, magadat értelmes, következetes embernek tartva nyilván szikla szilárd érvekkel alátudod támasztani ezen kijelentésedet. Kíváncsian várom!


Igen, én beszélek higiéniáról, a fogalmazási tévedésem belátása révén elhiheted az arcomat szoktam borotválni.

De várjunk csak, szóval szerinted szakállat növeszteni higiéniátlan???

Nézd el műveletlenségemet, de ezt nem tudtam, viszont érdekes, úgyhogy várom az észérveidet!

2012. máj. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Hali!


Én a zacsimról rendszeresen borotválom, a fanszőrt pedig rövidre vágom.

2012. jún. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:

...Én pedig borotválom magam mindenhol. Lábam végig, hasam, mellkasom, zacsim, pénisz körül, péniszt(ugyanis ott is akad szösz-mösz), hónalj, arcom stb.

Vegyük már észre, változik a világ. Egy modern férfi igenis borotválja magát.

A növekvő trend, mellett a higiénia is szerepet játszik ebben, hiszen a szőrtelen területet könnyebb tisztábban tartani, nem fülled be, nem lesz kellemetlen szagú. A szőrtelenítés után a terület selymes tapintású, érzékenyebb az érintésre, így a szexuális élmény is fokozódhat.

u.i. Hetero vagyok, két gyermekem, feleségem és barátnőm van. Nem vagyok kigyúrt fazon.

...és jól érzem magam a bőrömben!

2012. júl. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!