Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El lehet rontani a csókolózást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet rontani a csókolózást, és észre lehet venni, ha valaki kezdő benne?

Figyelt kérdés

Volt egy barátom most, nem olyan régen. Elég sokáig együtt voltunk, de nem engedtem neki, hogy lesmároljon...:S És hát szerintem ez is közrejátszott abban, hogy szakítottunk. Egyszerűen féltem attól, hogy elrontom.

Illetve volt még szájpiercing-je. És attól is féltem, hogy zavarni fog...:/ A piercing zavaró tud lenni?:S

Előre is köszönöm a válaszokat:

Melinda


2012. máj. 8. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Kedves Melinda! Ne félj már ennyire, egyszer csak el kell kezdened. Igen, észre lehet venni, ha valaki kezdő benne - ezért kell gyakorolni. Engedd, hogy a másik fél vezessen. Nem hiszem, hogy a piercing zavart volna.

25/N

2012. máj. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 fünof ***** válasza:
sztem nem lehet elrontani :)
2012. máj. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Elrontani ezt nem lehet! :) A szájpiercing tuti nem zavarhat,ha már elkezdtétek akkor utána nem éppen a szájpiercingre fogsz gondolni!Igen,észrelehet venni,ha valaki kezdő.
2012. máj. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

De el lehet rontani! Nálam a lány egyből nyelvest akart az első lépésben, majd mikor rájött hogy ez nem úgy megy mint a filmekben, tisztára begörcsölt, erőszakossá vált nyelvileg...Rá kellett szólni hogy ez nem lóverseny, és lassítson már 1 picit..


Tudnám miért kell rágörcsölni??!!


3 szabály van

-ne kapkodj

-ne görcsölj

-ne fojtsd meg a másikat

2012. máj. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sokan sokféleképpen csókolóznak, érdekességképpen elmondom, hogy az egyik legfiatalabb lány, akivel csókolóztam (16 éves volt) ő volt a legügyesebb. Meg volt huszon éves is, akivel borzasztó volt.


Attól lesz jó ha valaki beleéléssel csinálja, meg se nem dugja át az egész nyelvét, se nem nyeli le. Csak egy kis gyakorlás kell :P

2012. máj. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen mindenkinek!

eléggé parázok, mert valamelyik nap találkozni fogok vele, hogy megbeszéljük ezt az egészet. és ááá.:|

2012. máj. 8. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!