Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy fiú, de mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú, de mit csináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés
Na szóval nem tudja, hogy nekem ő tetszik és bejelöltem facebookon, de olyan bunkó, hogy nem hajlandó visszajelölni. Megkérdeztem tőle, hogy miért nem jelöl vissza azt írta, mert nincs értelme. Nem nagyon értettem így megkérdeztem, hogy miért nincs értelme, erre azt írta, hogy nem tetszek neki. Ezek után kicsit kiakadtam és megírtam neki, hogy ne legyen ennyire magabiztos és, hogy honnan szed ilyenek. Szóval a kérdésem az lenne, hogy, hogy érhetném el, hogy tetszem neki?
2012. máj. 8. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
LOL, ezt már buktad. :D
2012. máj. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sehogy.

Ha továbbra is írogatsz neki, zaklatásnak veszi. Hagyd békén és keress mást, akinek te is tetszel.

2012. máj. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindenből tanul az ember...majd egyszer megbánja h ezt tette veled..am hány éves vagy?
2012. máj. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én egy üzit írtam neki a másodikat! Az elsőt a barátnőm pont emiatt!
2012. máj. 8. 20:02
 5/7 A kérdező kommentje:
14 lány
2012. máj. 8. 20:03
 6/7 Owen23 válasza:
Dobd le előtte a bugyid,egyből megváltozik a véleménye
2012. máj. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Öhm... azt nem csinálnám meg!
2012. máj. 8. 20:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!