Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinevette a barátnőm a pénisze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinevette a barátnőm a péniszemet, mit tegyek?

Figyelt kérdés

3 hét járás után úgy döntöttünk, hogy lefekszünk egymással. Mikor elővettem a kapitányt, elkezdett röhögni. Mondtam, hogy lesz ez nagyobb, ha feláll. Azt kell tudni, hogy mereven 13 cm ami tudom átlag alatti. De még mindig röhögött. Meg is mérte vonalzóval és látta, hogy 13. Erre azt mondta, hogy ez így nem fog menni. Idézem: Ez meg mi a franc? Én egy fullos csaj vagyok, nem is értem hogyan gondoltad, hogy ezzel a "valamivel" majd megfektethetsz. Az ilyen max pisilésre jó.

Köpni, nyelni nem tudtam. Azt mondta, hogy ő tág és hosszú. Volt barátjának 18 cm volt és tövig benyomta neki. Mondom szép... Azért mondtam, hogy próbáljuk meg, de ő szabályosan kirugdosott a szobából. Azóta nem beszéltünk. Vannak ilyen lányok? El sem hiszem... Már a pénisz hosszabító műtéten is gondolkoztam, nagyon kivagyok...

17/F


2012. máj. 8. 20:43
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
ez komoly?:'DDD
2012. máj. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyet én röhögném ki, ott helyben. Szánalmas csaj.
2012. máj. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
40%

Nyomd le a torkán! Ahhoz elég a 13cm.

(Meg persze amúgy is... az ilyen csajjal kár foglalkozni.)

2012. máj. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
89%
uuuuuuuuuuh de nyomorák jesszus ..... -.- 17/L
2012. máj. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
88%
Röhögve kidobnám az utcára.
2012. máj. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:

ez kamu!!!

ilyen tuti nincs, vagy mégis?

na jó, lehet, hogy igaz, de ritka nagy ribanc a csaj....és most az én szűz kedvemet is elvetted a csajozástól a magam 14 centijével.

hány éves a csaj?

2012. máj. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Olcsóbban megúszod, ha másik csajt keresel.
2012. máj. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég... hagynám ott a francba :)
2012. máj. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
34%
Jó kis kamu, egy csaj nem mond magáról olyat, hogy ő fullos. Csak a pasik szokták ilyen szóval illetni őket. Inkább menj aludni :)
2012. máj. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
73%
Inkább egy agyhosszabbító műtét kellene, de nem neked. Bár, ami nincs, azt hosszabbítani sem lehet.
2012. máj. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!