Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejöttem egy sráccal az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy sráccal az osztályból. Azelőtt tök jól elvoltunk, egy csomót dumáltunk, de most oda se mer jönni hozzám. Mit tegyek? Miért van ez?

Figyelt kérdés
L/13 (tom, még fiatal vok, és menjek vissza babázni, nem kellenek az oltogatások)
2012. máj. 8. 21:30
 1/8 Inkog Nito ***** válasza:
Hát menj oda és kérdezd meg hogy akkor most mivan.Hogy miért van ez arról fogalmam sincs.
2012. máj. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a srác egy nyúlbéla. Nem mer téged felvállalni, mert fél a haverok véleményétől.
2012. máj. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hátttt...ööööööö....mert a fiúk később érnek,mint a lányok és elég beszari...Nekem ennyi idős koromban volt pasim...ÉS kérdeztem ez miért van...és azt mondta,hogy a lányoknak kell szerinte kezdeményezni(elég hülyeség,de lehet,hogy sok ennyiidős srác ezt gondolja...)...szerintem menj oda hozzá annak biztos megfog örülni :))) :D
2012. máj. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha összejöttél vele (szexeltetek?), akkor hallgass mélyen.

Büntetendő...

2012. máj. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21.34-es vagyok és az is igaz,amit előttem szóltak,hogy fél felvállalni a barátai előtt... :P De ha sokat odamész hozzá ezt megszokja és már nemfogja érdekelni más véleméénye.. :D
2012. máj. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

a haverjai hoztak minket össze...

De majd talán megkérdezem tőle... csak az a baj, hogy én is picit izgulok...

2012. máj. 8. 21:36
 7/8 A kérdező kommentje:
21:35: nem, ez csak ilyen haverozós járás...
2012. máj. 8. 21:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is eléggé féltem még ilyenkor :( Pedig olyan jó csaj volt :P
2012. máj. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!