Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Menstruáció késleltetés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruáció késleltetés fogamzásgátlók nélkül?

Figyelt kérdés
jövőhét pénteken(18.án)pont amikor megjönne a havi, akkor megyünk osztálykirándulásra és megyünk fürdőbe is, de nem akarok használni tampont, de késleltetni szeretném pár napot tabletták nélkül.általában mindig késik egy pár napot a havim, de biztos akarok lenni.hallottam erről a citromos valamiről.ez igaz?vagy a hideg fürdővel mi a helyzet?elég ha elkezdem holnap és kirándulásig folytatom?

2012. máj. 8. 22:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Semmivel se lehet, ezek csak tévhitek...
2012. máj. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
61%

Én az idegeskedést hallottam nekem volt amikor csak úgy 9 hónapig elmaradt amikor másik suliba mentem (mielőtt valaki fantáziája elszabadulna nem terhes voltam )

Meg egyébként az anorexiásoknak se szokott megjönni de azt nem javaslom. Szerintem semmilyen természetes úton nem lehet késleltetni

2012. máj. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Persze, egyél naponta 5 kg citromot... Egyébként nem, nem lehetséges.
2012. máj. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Mara Acoma ***** válasza:

Sok C-vitamin. Ha van 1000mg-os tabid, szedj 3-4 db-ot pár napig. Túladagolni nem tudod, mivel vízben oldódik. Sötétsárga lesz a pisid max:) Nekem be szokott válni.

Másolom: ,,C-vitamin: nagy dózisú C-vitamin az érfalakra gyakorolt jótékony hatása révén eltolhatja a ciklust: erősíti az érfalat, antioxidáns hatása is van. Érdemes természetes formájában (zöldség, gyümölcs) fogyasztani, azonban vitaminkészítményként is bevihető a szervezetbe.,,


Innen van: [link]

2012. máj. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
az idegeskedésről már énis hallottam valamit:)ja és a másik kommentelőnek köszi a c-vitaminos ötletet.:) kipróbálom hátha hat..:D veszteni nem vesztek vele semmit:)
2012. máj. 8. 23:05
 6/19 anonim ***** válasza:
Jahm, meg tönkreteszi a vesét, hajrá ^^
2012. máj. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Gondolom egyszer ha kiprobalom attol meg nem megy tonkre a vesem. De bocs ha ezt rosszul gondolnam...
2012. máj. 9. 21:44
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Rosszul gondolod, napi 3000-4000 mg C-vitamin rengeteg, rendesen leterheli a vesédet. Nem éri meg...
2012. máj. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Mara Acoma ***** válasza:
90%
Én még nem hallottam olyat, hogy pár nap c-vitamin kúrától valakinek tönkremegy a veséje:DD Akkor többet nem zabálom tele magam spáros vödrös naranccsal :DDD
2012. máj. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
3000-4000 mg-ról beszélünk, nem Sparos vödör narancsról
2012. máj. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!