Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincs normális mellbimbóm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs normális mellbimbóm?

Figyelt kérdés
a mellbimbóm csak akkor "bújik elő" ha fázom vagy dörzsölöm...akkor is nehezen. de úgy olyan kis gusztustalan :S mit tegyek? 16/L
2009. jún. 24. 23:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
most elárulok egy titkot: mindenkinek ilyen a mellbimbója. Ha fázol vagy felizgulsz, akkor megkeményedik. Amúgy meg puha.
2009. jún. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem tudsz vele tenni, bár nem hallottam még ilyenről, de a tied ilyen. Inkább mint hogy hatalmas mellbimbód legyen... 22/L
2009. jún. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Alapjába véve nincs csúnya mellbimbó! az átlag ideálhoz képest természetesen széles a paletta minthogy nem vagyunk egyformák, így nincs két egyforma mellbimbó sem! Ne mond azt hogy gusztustalan, mert ezt nem hiszem! (..láttam már egyet s-mást! ) Törődj bele hogy ilyen hidd el nem csúnya, és vedd azt a tényt előtérbe hogy te ezzel még különlegesebb nő vagy! 25/F
2009. jún. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Fénykép? Már persze arról, ha már előbújt.

Gondolom, összehúzódik az egész, azért ilyen.

Amúgy meg volt már ilyen kérdés.

2009. jún. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Pasi vagyok, és meg kell erősítenem az előttem írókat.

Nincs sem gusztustalan sem csúnya mellbimbó!

Láttam párat és tényleg mind másmilyen és mind vonzó és szexi - pasi szemmel. :)

Valószínűleg neked olyan "rejtett" mellbimbód van ami alapesetben visszahúzódik. Ne aggódj, sok lánynak van ilyen, egyáltalán nem vagy egyedül ezzel!

Később okozhat esetleg gondot szoptatáskor, de erre vannak is asszem olyan gyógyszertában kapható segédcuccok amivel elő lehet csalogatni... Bár a baba rendszerint megoldja! :)

2009. jún. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!