Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik ilyen kétségbeesett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik ilyen kétségbeesett kérdéseket írnak ki fiúk azoknak szoktak írni a csajok privit?

Figyelt kérdés
Pl h nincs senkijük, meg szexelni akarnak meg ilyenekre gondolok.
2012. máj. 9. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Őszintén kétlem, különben nem írnák ki annyiszor. :D
2012. máj. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De lehet h mindig más írja ki :D

Olyan furcsa dolgok vannak h én már nemtom h ez h van , reméljük ír majd ide egy olyan is, v ha szoktak akk egy olyan csaj aki már tett ilyet :D

2012. máj. 9. 15:15
 3/8 anonim ***** válasza:
A csajok nem szeretik a megtört srácokat.
2012. máj. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Fene tudja, tuti van olyan amelyik igen.. :S
2012. máj. 9. 15:38
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem már sok lány írt, volt, akinek kép alapján jöttem be, azért írt, volt, aki egy kis tanítgásra vágyik, meg volt, aki csak úgy tanácsot adott és azért írt.


De a lányok többség megfutamodik a szextől, szóval kevés gondolja komolyan. Erre készülj fel.


Nekem most lehet összejön egy lánnyal alkalmi, innen az oldalról, de nem szólom el, mert ahogy szokás eddig sokan megijedtek, amikor élő taliról kezdtem beszélni velük.


Szóval itt a többségnek acsak a szája nagy, de ha élőben kéne megmutatni magukat, beijednek. Sajnálatos ez, pedig én tényleg örömmel kényeztetném őket, jobb szeretek adni, mint kapni.

2012. máj. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én is így látom :D

Mondjuk énis ijedős vagyok am :)

2012. máj. 9. 18:05
 7/8 anonim válasza:
Sziasztok nekem van egy sztorim amikor még 16 voltam még gépeztem:)és akkor ilyen szar gépem vvolt és sárga volt a képernyő szóval sárgával kiírta hogy mostmár kilehet kapcsolni a gépet:D
2012. máj. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
o.O mivan?
2012. máj. 9. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!