Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha találkozunk, mindig felláng...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha találkozunk, mindig fellángol bennem a vágy, hogy lefeküdjek vele. Hogy verjem ki a fejemből?

Figyelt kérdés
Hónapokon keresztül próbáltam magam észrevetetni, sikertelenül, egyszerűen nem vette a jeleket. Úgy döntöttem hogy hagyom a francba, nekem olyan kell aki szintén akar engem. De ha talizunk, akkor nem éppen baráti gondolataim vannak vele. Mit csináljak? A mai napot is együtt töltöttük és azt mondta hogy néha úgy elgondolkoztam. Hát mondom magamban ha tudnád hogy miről :D
2012. máj. 9. 18:31
 1/8 Ci.ara ***** válasza:

baltával XD


ne haragudj de ezt nem hagyhattam ki :D

2012. máj. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ne a fejedből verd ki ..hanem tudod honnan
2012. máj. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Lány vagyok :D
2012. máj. 9. 18:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy ideig ne találkozz vele.
2012. máj. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az írásodból egyből lejött, hogy lány vagy. :DD


Annyira felismerhető általában, hogy ki lány és ki fiú, aki a kérdéseket kiírja. :D


De a lényeg, hogy ha a srác nem vett még úgy észre, akkor vagy nem vagy esete külsőre vagy egy impotens barom. XD

2012. máj. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valószínűbb hogy nem az esete:D
2012. máj. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem a fejedből kell kiverned, komám:D
2012. máj. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Elég nehéz úgy hogy mindig simogat, ölelget meg megfogja a kezem :D
2012. máj. 9. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!