Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik hogy baráti szexből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pappert Enikő kérdése:

Létezik hogy baráti szexből szerelem legyen?

Figyelt kérdés
Egy fiú barátommal 2hetenként összejárunk szexre , én már nagyon rég szerelmes vagyok belé , de nem tudom hogy ő mit érez
2012. máj. 10. 10:17
 1/8 guido ***** válasza:

Felejtős. Dugópajtás vagy neki és kész. Ha gondja van rajtad igy levezeti.

Mellesleg kérdezzed tőle és akkor megtudod. De ne táplálj hiú reményeket.

Ilyen felállást én is szivesen elviselnék mondjuk, nincs kötöttség sem xD

2012. máj. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nálam is ez volt, én is hülye voltam és beleszerettem, de a partneremnek elég volt a szex,nem akart kapcsolatot, azt tudom ajánlani hogy mond meg neki hogy mit érzel, mert ezzel csak magadat kínzod.
2012. máj. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez hasonló, mint a férfi-nő barátság: előbb-utóbb az egyik többet akar..


Nem is kérdéses amit kiírtál, mert te már beleszerettél. Most vagy sikerül őt is rávenned hogy vegye komolyabban a dolgot, vagy nem.


Hasonló szituban voltam én is, a lány szintén szerelmes volt, de aztán inkább felfüggesztettük a közös tevékenységet mielőtt nagyon komolyra fordultak volna a dolgok/érzések.

2012. máj. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 guido ***** válasza:

(csak poénból irom ezt) Mind bekaphatjátok xD Én miért találok ilyen csajt aki ilyenre kapható? xD


Amúgy sajnállak mert nagyon rossz érzés amikor csak az egyik fél szerelmes

2012. máj. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
én sem vagyok mindenkinek kapható:D Ő is csak velem fekszik le, és énis csak vele:)
2012. máj. 10. 10:45
 6/8 guido ***** válasza:
a Dolog lényege is az volna hogy olyan akivel igy összejárhatnék igy. Nem hogy mindenki mindenkivel mert az már Orgia :D
2012. máj. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ja. a filmekben.
2012. máj. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ajánlom figyelmedbe a "Csak szexre kellesz" című filmet!!! :D De szerintem kérdezd meg tőle, hogy részéről hogy áll a szitu, mert így tényleg csak magadat áltadod... :/
2012. máj. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!