Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, külföldön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, külföldön élek, alig van barátom és az egyik ismerősöm meg rám hajtott?

Figyelt kérdés

összesen 2-3 embert ismerek és ebből egy fiú, aki most elhívott randizni de én nem akarok tőle semmit, most így kb elveszítem mint havert pedig olyan jó volt h h van pár ilyen ismerősöm. mit tegyek?

18L


2012. máj. 10. 10:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

1.megmondod neki,hogy nem akarsz semmit tőle,de barátok maradhatok.

2.ismerkedj és lesznek barátaid

<külföldi lakos szintén>

2012. máj. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nehezen megy az ismerkedés, rövid ideje vagyok itt. :(
2012. máj. 10. 11:01
 3/12 anonim ***** válasza:

én leakarok lépni innen, hol vagy? megyek hozzád! :D

19L

2012. máj. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
merre vagytok? en is kulfoldon vagyok :)
2012. máj. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az ismerkedés akkor könnyű ha vannak hobbijaid!

Ha szeretsz táncolni az is jó lehet csak ott sokan ismerkednek.

A sportolók nagyon összetartóak így ha nekiállsz pl küzdősportolni, falat mászni(általában vannak oldalak ahol társat keresnek és ugye lány-lány párok szoktak lenni szóval rögtön lány barátod lesz, plusz közös beszélgetési téma).

Ha meg fotózni szeretsz akkor fotószakkör.

De lehet kajakozás vagy bármi más is. Ugye az edzések, edzőtáborok nagyon összehozzák a társakat és kevésbé kell félni hogy erős nyomulás lesz. Pláne az olyan sportoknál, programoknál ahol amúgy is lánnyal kerülsz össze!


Most a joga meg hasonló dolgokat nem is említem ahol szintén rengeteg jófej lány van! Az én barátnőm(én pasi vagyok) a jógán ismerkedett meg több csajjal akiket én is bírok.

2012. máj. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én is külföldön élek én úgy kerestem barátokat, hogy elmentem sportolni (már otthon is sportoltam). Ott hasonló gondolkodású emberek vannak könnyű barátokat szerezni. Biztos neked is volt otthon hobbid (bármi nem feltétlenül sport), próbáld meg külföldön is elkezdeni vagy ha nem akkor keress valamit ami érdekesnek tűnik..

Sajnálom, hogy ami a haveroddal történt, próbáld meg elmagyarázni neki, hogy neked fontos ő, de csakis barátként.

2012. máj. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Bocsi Zoli mert leírtam ugyanazt egyszerre írtuk...
2012. máj. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
jártam nyelvtanfolyamra meg most egy másikra is de valahogy mindenki öreg...vagyis minimum 30
2012. máj. 10. 11:13
 9/12 A kérdező kommentje:
ti melyik országban vagytok?
2012. máj. 10. 11:14
 10/12 anonim ***** válasza:

első vagyok.

Én Angliában vagyok,és én a tanfolyamon pont az ellenkezőjét tapasztaltam mint te.Én ott voltam 37 évesen,és mindenki 18-25 éves volt.De velük is kellemes barátság alakult ki.A 30-on felüliek is tudják élvezni az életet.Kár,hogy a koruk miatt nem barátkoztál velük.

Amúgy én a munkahelyemen,és az uszodában szereztem barátokat.(rendszeresen járok úszni)

2012. máj. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!