Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hazudnak a pasik nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudnak a pasik nekem mindig?

Figyelt kérdés

Semmit nem tettem amivel ezt érdemeltem mindig, hogy az összes barátom kivétel nélkül hazudott nekem, és lerázott engem a szakításkor, előtte pedig elhitették velem, hogy így úgy szeretnek.. Komoly lány vagyok, szó sincs arról hogy lefeküdtem velük vagy bármi ilyen egyéb ami után leléptek volna. Kivétel nélkül mindegyik azt mondta hogy különleges lány vagyok, meg rendes, meg hogy ilyen lányt kerestek mindig, stb.. Tudom magamról hogy rendes vagyok, és kapcsolatokban nagyon is régimódi. Divat a ribanc stílus, de én nem állok be a sorba, nem tudnék belenézni utána a tükörbe. Sokkal fontosabb az önbecsülésem, mint pár éjszaka.

22/L


2012. máj. 10. 11:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%

nem csak neked :-D

minden lánynak.

2012. máj. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ribanckodáson mit értesz? mert én sem vagyok az , 17 évesen sem voltam az, az első barátommal 2 hét után feküdtem le, 3 napja voltunk 5 évesek.....lehet azért léptek le mert a régimódiság tetszett nekik egy darabig, hogy nem adod könnyen magad, de egy 22 vagy kicsivel fölötti "férfitól" se várd hogy házasságig ne feküdjön le veled.....
2012. máj. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1 hónapnál nem tartott tovább egy kapcsolatom sem... Vagyis 1 hónap szexmentesség nem hiszem hogy akkora gond...
2012. máj. 10. 11:13
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Egy újabb adjuk ki magunkból a dühöt , mert mocskosak a férfiak kérdés. Kíváncsi lennék milyen közfelháborodás lenne ugyanez a kérdés nők esetében.
2012. máj. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Honnan tudjuk, hogy miért nem tudsz kapcsolatot kiépíteni? Nem ismerünk sem téged, sem a legényeket, így tök felesleges tippelgetni, nem gondolod?


*haggyál már, akkor is kiírom ezt a kérdést*

2012. máj. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Magyarul egyikkel sem feküdtél le,és nem is helyezted nekik kilátásba? Na mégis akkor miért léphettek le....nem is tudom. Keress hasonlo nézetekkel rendelkező fiut,mondjuk egy gyülekezetből,avgy valami,vagy ne legyél ilyen fapi...n@.
2012. máj. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Valami mégis hiányzott, lehet 1 hónapig nem volt szex, de csak azért addig mert addig tartott....lehet ha fél évig tart akkor addig nem lett volna...és mivel kihangsúlyoztad hogy régimódi vagy nagyon ezért jobbnak látták továbblépni. Nem feltétlen hazudnak, mert lehet úgy gondolják abban a pillanatban , meg örülnek hogy más vagy de sokáig nem viselik el úgyse.
2012. máj. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%

4. nyugi, akad itt provokatív kérdés a nőkkel kapcsolatban is bőven.

Kérdező: Azért hazudnak, mert biztosan jó lelkű vagy és nem akarnak megbántani. Valószínűleg tiszteletben tartják a filozófiádat, és el is fogadják, csak nem kérnek belőle. Biztosan előbb utóbb találsz egy hasonló gondolkodású, rendes fiút. Sok sikert.

2012. máj. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Gergo_30F ***** válasza:

konkrétan milyen hazugságokról beszélsz? a "szokásos", a szakítás élét tompító dumák, vagy egyéb?

1 hónap szerintem sokaknál (nálam is) a max, amit vár érdemes. ha ennyi idő alatt huszonévesen nem jutsz el addig, hogy megkívánd a párodat, akkor ott valami nem klappol. nem attól lesz tartásod, hogy összeszorított fogakkal kibírtok 3-6-akármennyi hónapot...

2012. máj. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Azért kíváncsi lennék miben hazudtak. Mert, ha valami mondvacsinált kifogással szakítottak veled, akkor legyél szépen nekik kva hálás, hogy nem azt vágták az arcodba, hogy "hát b.azd te jó csaj vagy, de ez a szentfazék jellegű szűz-téma nekem nem fekszik és dugni akarok". Mert kb ismerve a huszonéves pasikat, mást nem tudok elképzelni, hogy miért mondanak le rólad, ha elvileg annyira rendes lány vagy.


Egyébként sokszor - szerintem - nem a "szentéletű" emberek a rendesek. Mert ők hisznek valamiben, ami szerint élni kell, egy übererkölcs, és bármi ami attól eltér, az köveznivaló sz.r Én sem vagyok r.ibanc, de tényleg, hűséges vagyok, kedves és barátságos, de én szerettem pasizni, voltam pár randin, volt pár barátom, (tényleg nem sok 1-2) akikkel szexeltem is, és ezért a te mentalitásod szerint én elvileg nem vagyok "olyan rendes" lány.

Közben pedig de.

Viszont vannak hozzád hasonló fiúk is, szerintem velük próbálj ismerkedni.

21L

2012. máj. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!