Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már úgy szerelmesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy szerelmesek valakibe hogy úgy éreztétek hogy nem tudnátok járni mással?

Figyelt kérdés

Plátói szerelemre gondolok. Az eszemmel tudom hogy esélyt kéne adnom másnak is, és az eszem is akarja, viszont úgy érzem hogy max a látszatért tudnék járni bárkivel is, az érzéseim úgy is azé maradnának akit most szeretek. Sajnos csak barátok vagyunk, de nagyon erős közöttünk a fizikális kapcsolat. Így elég nehéz elengedni is.

Volt már így valaki?


2012. máj. 10. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze :) Amikor valakibe szerelmes vagy, csak rá vágysz, nehéz rávenni magad, hogy mással járj, hiszen mindig egy másikra gondolsz. Nekem sem ment/menne.
2012. máj. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

szerencsére nem

sztem ez embertelen

sok a partnertárs

könnyebb a választás

ne légy skatulya

jó dolog a hanuka

inkább válassz mást

s elfelejeted az Ő arcát

2012. máj. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Most pontosan ebben a helyzetben vagyok.. Tudom, hogy sosem fog összejönni a szerelmemmel, még sem tudok túllépni rajta.. De már elég régóta.
2012. máj. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
csak azér hogy féltékenyé tedd. max. de az szemétség .
2012. júl. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!