Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány év után találkoztatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány év után találkoztatok "véletlenül" az exetekkel, akit a hátatok közepére sem kívántatok, illetve hogyan sült el a találka?

Figyelt kérdés
Tegnap a párommal vacsorázni mentünk, majd valami véletlen egybeesés folytán, találkoztam a 8 évvel ezelőtti barátnőmmel. Még csak köszönni sem köszöntünk egymásnak.
2012. máj. 10. 14:37
 1/4 A kérdező kommentje:
A vicc az egészben, h ő az ország másik végében lakik
2012. máj. 10. 14:39
 2/4 anonim ***** válasza:

Szakítás után 1 héttel.


Én se köszöntem neki, semmi közünk egymáshoz.

2012. máj. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
rövid ideig jártam a sráccal, kb 3 hónap. szakítás után úgy 2-3 évre találkoztunk a déliben, de ő sem köszönt, meg én sem. mondjuk nem voltam biztos benne, hogy ő az (nem hagyott mély nyomot bennem :D), de láttam rajta, h kb ő is így nézett rám, hogy most én vagyok -e az. aztán mentünk mind a ketten 2 különböző irányba, ennyi :)
2012. máj. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát, nálunk ez elég kínos szitu volt, mert kb. fél év után. Az előző barátommal egy koliba laktunk, de én kiköltöztem, és összejöttem valaki mással, akivel visszajártunk a koliba egy rendszeres rendezvényre.

Az exem ezen ugyan nem vett részt, de előtte és utána folyamatosan ott sündörgött a rendezvény ajtaja előtt, sőt, még a kémjeit be is küldte a rendezvényre. (Annyira nem volt bátor, hogy ő maga odatolja a képét, csak az ajtóban leskelődött.)

Aztán egyszer elegem lett belőle, odamentem és tisztelettel megkértem, hogy tűnjön el, a kémjeit is takarítsa el, vagy ha akar, jöjjön be a rendezvényre. Azóta nincs ott, sem ő, sem a kémjei.

2012. máj. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!