Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cikinek számít?

Figyelt kérdés
Mai világunkban ahol a legtöbb 13-14 éves már MINDENEN túl van cikinek számít , h én 16 évesen még nem is csókolóztam? Barátom is csak egyszer volt 7 hónapig, meg is akart csókolni de én még gyerek voltam és féltem az egésztől.Azóta minimum 10en akartak velem járni , de én nekem nem volt szükségem ilyesmire.Sajnos sosem azok találnak meg akik nekem tetszenek.Most is tetszik egy fiú eggyel felettem jár és eddig talán két mondatot beszéltünk..Ez végülis mindegy csak ha netalántán úgy adódna a helyzet, h összejönnénk akkor biztos megint beparáznák .Szerintetek nincs okom úgymond "félni"?

2012. máj. 10. 18:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
24%
Félsz a brétől?
2012. máj. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
tudtommal a bré nem egészen csókot jelent.
2012. máj. 10. 18:15
 3/17 anonim válasza:
100%
nézőpont kérdése.
2012. máj. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
jogos:D
2012. máj. 10. 18:17
 5/17 anonim ***** válasza:
60%
7 hónapig jártatok és nem csókolóztatok. oké. nincs több kérdésem.
2012. máj. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
12 éves voltam egyáltalán nem éreztem szükségesnek
2012. máj. 10. 18:32
 7/17 anonim ***** válasza:
Arra gondoltál már, hogy talán a másik csapatban játszol?
2012. máj. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Értelmesnek számítasz.


Én ütném agyon az ilyeneket.Nálunk pont úgy van, hogy egyik oldalon van a középiskolám..ahonnan most ballagtam, szemköztin pedig egy általános iskola.


Kritikán aluli, ahogy ezek p.csák viselkednek.Főleg amikor este még a presszóba is meglátom őket és kelletik magukat..Undorító.


Te pedig maradj normális:)

2012. máj. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
kedves 18:36 igen gondoltam már rá és határozottan NEM .ha a kérdésemet figyelmesen végigolvastad volna, akkor nem tennél fel buta kérdéseket, mivel nyilvánvalóan benne van h jelen pillanat is tetszik valaki , sőt eddig is tetszettek.
2012. máj. 10. 18:45
 10/17 anonim ***** válasza:

EGyértelmű, hogy válogatós vagy, ezért nincs senkid.


Az meg, hogy ciki, hát te annak érzed, akkor az.

2012. máj. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!