Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi az esélye annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye annak, hogy az alkalmi szex során kialakulnak érzelmek?

Figyelt kérdés
Például ha mindkét fél ugyan azt gondolja a másikról, hogy vonzó, értelmes és okos. De nem mennének bele komoly kapcsolatba viszont alkalmi szexbe igen. Ez esetben mennyi a valószínűsége, hogy az idő során kialakulnak érzések? Első sorban azok válaszai érdekelnének, akiknek már volt e-fajta kapcsolatuk.
2012. máj. 10. 22:11
 1/9 ASOT ***** válasza:

ez olyan mint a fiú-lány barátság ahol a feleknek senkijük sincs...


egy idő után ami lehet 1 hónap de lehet 2 év is, vagy egy boldog párocska lesztek, avagy te mész jobbra ő meg balra...

2012. máj. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt már ilyen kapcsolatom. Nem voltunk függetlenek, de pár hónap után bizony már voltak érz6elmek. Később ez gondot okozott, így vége lett.
2012. máj. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én jártam már így. Eleinte csak szex kapcsolatunk volt mindketten ki voltunk rá éhezve úgy mond mert senkink nem volt. Természetesen fiú-lány barátság volt köztünk azt hozzá teszem. Volt szexkapcsolatunk eleinte nem voltak érzelmek csak élveztük a jó dolgot, de a lány néhány héttel később bevallotta hogy bizony érez irántam valamit és szeretne járni velem normálisan. Én akkor mondtam neki nemet mert én még nem szerettem bele majd később újra szexeltünk egyet és akkor már bennem is megindult valami így megbeszéltük a dolgokat és azóta már komoly kapcsolatunk lett. És még most is az van pedig ez már lassan 3 éve volt, és imádjuk egymást még mindig! Szóval alakult ki érzelem köztünk.
2012. máj. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2012. máj. 10. 22:22
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sok az esélye, hogy valamelyik fél jobban fog vonzódni érzelmileg a másik iránt. Mondhatni 80-90%
2012. máj. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én most ebben vagyok,egyenlőre semmi érzelem.Szerintem a másik fél részéről sincs.Nem is szeretném ha lenne.Csak jólérezzük magunkat.

28N

2012. máj. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ja az lemaradt, hogy van rá esély.De nekem volt már olyan, hogy nem lett érzelmem:)A másik félnek viszont lett!
2012. máj. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Van rá esély, de szerintem valószínűbb, hogy a nő elkezd érezni valamit, és a pasi ettől elmenekül.
2012. máj. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én még nem voltam ilyen helyzetben úgymond barátság extrákkal, de szivesen belemennék :) sex érzelmek nélkül

17/L

2012. jún. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!