Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonéves lányok! Komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves lányok! Komoly hátrány nálatok, ha a srác nem szeret csókolózni, hanem inkább csak a szájrapuszi + finom ajakbekapás híve?

Figyelt kérdés
2012. máj. 11. 09:49
 1/10 anonim ***** válasza:

igen, én szeretem ha színes a csók-paletta. A változatosság gyönyörködtet.

22/L

2012. máj. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát, az attól függ. Ha egyáltalán nem hajlandó (pl. szex előtt sem) akkor elég bosszantó lehet. De ebben szerintem lehet kompromisszumot kötni. Utcán, találkozáskor szerintem nagyon rendjén van pl. Nem is szeretem, ha párok nyilvánosan kezdik falni egymást.
2012. máj. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azért szerintem 50-50% arányban kell a nyelv és a szájrapuszi+ajakbekapás is...
2012. máj. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem hátrány. Én se szeretek nyilvánosan csókolózni. De azért néha kell :)

25/N

2012. máj. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Úgy érezném, hogy nem is vonzódik hozzám.
2012. máj. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem tudom, én is jobban szeretem inkább a finom szájrapuszikat, puszilgatást :)
2012. máj. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát nem is tudom. Én nagyon szeretek csókolózni, nekem szükségem van rá mindenképpen. De biztos van olyan lány, aki szintén nem annyira szeret.
2012. máj. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Őőő hát szerintem a kapcsolatok nagy része az első CSÓK-tól kezdödik nem pedigaz első szájra puszitól!!!!! Habár a mai világban már..................
2012. máj. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A Farkangyal is egy gyors puszit adott a vőlegénynek az oltárnál. Ebből látszott, hogy nincsenek meleg hajlamai.
2012. máj. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is inkább a harapdálós, legalábbis kevésbé nyelvezős csókokat szeretem és lány vagyok.
2012. máj. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!