Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet úgy valakit elfelej...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet úgy valakit elfelejteni, ha?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok vele,hogy a volt szerelmünkkel való újrakezdésnek semmi értelme,hogyha elhagyott,hagyni kell,hogy menjen. Soha nem szeretett,nem érdemlem meg őt,stb. Nem vagyok neki elég jó,ezt is tudom. 2 éve szakított velem,már kezdek túllépni rajta,nem keresem stb..Csak elég nehéz a felejtés,mert 2 házzal arréb lakik,és a testvérem osztálytársa,valamint nagynéném az osztályfőnöke,aki velünk él. Mikor pl. az osztályáról mutat képeket,vagy osztálykirándulásról,netán szerenádhoz hasonló bulik vannak,akkor mindig látnom kell a boldog képét. Ti mit tennétek a helyemben?

2012. máj. 12. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem nézegetném az osztályképeket. És csinálnék valamit az önbizalmammal. Mik ezek a szánalmas szövegek? Nem érdemlem meg, nem vagyok neki elég jó... Pfff. Fogd magad és kezdj el magaddal foglalkozni. Épp itt lenne az ideje. Hobbi, mozgás, barátkozz, szórakozz. Legyen egy célod. Legalább egy. Például az, hogy megszereted magadat. Tudom, hogy nem annyira egyszerű, de még mindig jobb mint az önsajnálatban dagonyázni. Egyből jobban fogod érezni magadat, és elfelejted a kis díszfütyit.
2012. máj. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:)) Foglalkozom magammal eleget,ezeket nem önsajnáltatásként írtam,csupán tényként. Vannak céljaim,csak idegesít,hogy itt lakik. :)
2012. máj. 12. 11:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Na akkor mi a bánatért nem érdemled meg őt, miért nem vagy elég jó neki?:D

Csináltál valamit, kihasználtad, átverted, megaláztad, nem adtál meg neki mindent?

Ha ezek nem voltak, akkor elég jó vagy bárkinek. Akinek meg kevés vagy, az nem érdemel meg téged. Nem te nem érdemled meg őt.

2012. máj. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát..Én ezt fordítva gondoltam. :D

Egyébként semmi hasonlót nem tettem,tiszta szívből szerettem, mindent megtettem volna érte.

2012. máj. 12. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!