Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 év körüli lányok! Vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 év körüli lányok! Vannak közületek olyanok akik nem szexelnek, de még csak nem is maszturbálnak?

Figyelt kérdés
Csak érdekel. Nekem van barátom és szexelünk,de ha nem lenne nem bírnám ki,hogy még csak ne is masztizzak. Valaki igen? Mégis hogyan? L/17

2012. máj. 12. 15:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincsenek.
2012. máj. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
örülnék ha találnék egyet és ő elmagyarázná miért ilyen.
2012. máj. 12. 15:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Én 17 vagyok és még nem szexeltem. Maszturbálni szoktam, de volt hogy próba képp' fél évig nem tettem. Simán kibírtam, szóval nekem nem probléma.
2012. máj. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%

16 és fél vagyok

egyiket sem csinálom :/

2012. máj. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de ha valamire (mondjuk egy szép férfi testre) felizgultok és nedvesek lesztek nem éreztek ellenálhatatlan késztetést arra,hogy levezessétek ezt a szexuális feszültséget?
2012. máj. 12. 16:15
 6/9 A kérdező kommentje:
ne értsétek félre, ez nem szemrehányás vagy ilyesmi akar lenni, egyszerűen csak meg szeretném érteni.
2012. máj. 12. 16:19
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

Ha arra vagy kíváncsi, hogy izgatással is kibírom e, akkor igen. Nagy önuralmam van.

De ha arra vagy kíváncsi, hogy mások miért nem vágynak szexre vagy hogy magukhoz nyúljanak; nagyon egyszerű a válasz.

Az egészet a hormonok okozzák. Valakinek alapvetően kevés termelődik bizonyos hormonokból, ezért kevésbé vágynak a szexre. Valakinek több. És valakinek az egész időszakos, tehát ha pl. szerelmes, akkor több termelődik, alapjáraton meg normális a hormonszintje.

Nekem feltehetően alacsonyabb ez a hormonszintem. Neked pedig lehet magas vagy normális, figyelembe véve azt, hogy te most szerelmes vagy, ahogyan azt kivettem a szavaidból.

2012. máj. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igen, pontosan ilyen választ vártam!

Köszönöm :D ment a felpontozás :D

2012. máj. 12. 16:29
 9/9 anonim ***** válasza:
én nem szexelek, és 19 évesen kezdtem el masztizni.....
2012. máj. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!