Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A taktikázgatós nők/férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A taktikázgatós nők/férfiak mit élveznek azon, ha a párkapcsolatuk nem más, mint taktikázás?

Figyelt kérdés
fel nem tudom fogni. itt a szeretetről kellene szólnia a dolgoknak, nem a "hihi ezt most megcsinálom lássuk mi fog történni majd aztán erre mit lép és akkor most én ezt megnyerem ezt ő elveszíti" marhaságnak, nem?
2012. máj. 13. 16:47
 1/6 A kérdező kommentje:
úgy értem, ezek az emberek miért nem mennek el katonának, stratégának, esetleg játszanak igen jó játékokat számítógépen, vagy társasjátékozzanak... vagy ügyvédnek, ügyésznek, BÁRMIT, csak ne a másik érzelmével, vagy életével játszanak, főleg úgy, hogy elvileg "szeretik" is a másikat.
2012. máj. 13. 16:50
 2/6 anonim ***** válasza:

Igazából az egész életed egy hatalmas taktikázás. Nézőpont kérdése. Te azt mondod, hogy szereted a párod, kedves vagy vele, őszinte, szerelem stb, a taktikázós meg úgy fogja fel, hogy a kedvességért cserébe kedvességet fogok kapni, ha őszinte vagyok, remélhetőleg ő is elmond dolgokat magáról. Vannak kimondatlan hatalmi harcok, amikor két domináns fél keveredik össze, és kialakul egyfajta "küzdelem", hogy a másik lenyomja a párját, persze nem feltétlenül durván, csak igyekszik átvenni az irányítást. Az is taktikázás, és önkéntelenül jön. Az is taktikázás, ha meghívsz egy lányt egy fagyira, hisz célod van vele, az hogy lenyűgözd/megkedveltesd magad/villogj a pénzeddel/megdugd stb.

Minden csak nézőpont kérdése. :)

21L

2012. máj. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

akkor bizonyára ezért nem volt még túl sok párkapcsolatom. én, ha elhívok valakit valahova, igazából azért teszem, hogy neki jó legyen, mármint nem azért, hogy na ez tetszeni fog nekem, utána meg megdugom. ha adok ajándékot valakinek, akkor azért adom, mert nem bírom magamban tartani, ADNOM KELL NEKI, nem várok el érte semmit.

ez ennyire szokatlan lenne? meglep.

2012. máj. 13. 16:58
 4/6 A kérdező kommentje:
*tetszeni fog neki
2012. máj. 13. 16:58
 5/6 anonim ***** válasza:

De azt, hogy neki jó legyen, azt sem önzetlenül csinálod, a dolog legmélyén. Mármint lehet, hogy fizikailag nem vársz érte semmit, nem vársz ajándékot, vagy kedves szavakat ,semmit.

De abban bízol, hogy ezért jobban fog szeretni, hogyha látja milyen kedves vagy vele, és önfeláldozó, meg mittudomén.


Olyan nincs, hogy önzetlenül azért adsz valakinek, hogy neki jó legyen. Ezzel az erővel az összes embernek adhatnál valamit, hogy neki jó legyen, és ettől boldog lennél. Ha ez pedig nincs így, akkor igazából vársz cserébe valamit, csak nem anyagias dolgokat, érted. (ami amúgy szerintem normális) Ez is taktikázás. Csak más szemszögből.

2012. máj. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
érdekes meglátásmód, de én komolyan azért adok, mert nagyon szeretem, és annyira jó látni, ha örül neki. egyedül abba lehet belemagyarázni, hogy örülök, ha örül, mert nekem is örömet okoz az ő öröme.
2012. máj. 13. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!