Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Játszik vagy sem? Szerintetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Játszik vagy sem? Szerintetek? Nem értem .

Figyelt kérdés

az a helyzet, hogy van egy fiú osztálytársam, aki nagyon tetszik mind kinézetileg, mint stílusilag. ő kifogásolhatatlan, nekem viszont (szerintem) van egy átlag arcom, ami elvileg szép (fotós szerint), meg vékony vagyok (elvileg modellalkat). mell alatt érő aranybarna tépett hajam van félfrufru szerűséggel.én odavagyok érte, ő ezt nem tudja. hol jóban vagyunk, hol rosszban, de én nemis igazán szólok hozzá, hanem ő "piszkál". pl. erdeisuliban kitettük (lányok) a nasikat (csoki, kex, chips) egy polcra, mondván mindenki vehet mindenkiéből, jöttek a fiúk este beszélgetni, mindenki összevissza mászkált, és amikor reggel kerestem a gumicukrom (ilyen tekercses "Fini" fajta), hát nem volt ott ... és tudom, hogy ez az ő kedvence, szokott olyat venni a büfében. mondja, hogy jó majd vesz nekem, de nemis az a 200ft a lényeg, hanem, hogy kérdezze már meg ... amikor visszaértünk 2.nap a suliba, mondom, h adósom egy gumicukorral. erre: te meg egy puszival.

meg ilyesmi: mondogat ilyen félreérthető "szerelmes" dolgokat, amivel beéget az osztály előtt. most tetszek neki vagy nem? úgy érzem én vagyok a játéka, úgyhogy csak játszadozik velem, mert a suliban az 1el 2vel nagyobbak tetszenek neki. akik 2vel felettünk járnak, aztmondják rá csak, hogy "jaj de cuki", de aki 1el jár felettünk, és csak fél évvel idősebb, azzal lehet valami ... pláne egy ilyen a barátnője, de nem csaja. és puszilkodik velük, meg egyszer 10.es csaja volt. az osztályban ő a(z egyik) főnök. nemtudom, hogy tetszek e neki, viszont más fiúk írogatják facebook-on, hoy milyen szép, meg jó csaj vagyok, meg szeretne közelebbről megismerni ... ők olyanok, hogy vagy vadidegen volt, vagy volt suliból évfolyamtárs/1el felettem járt. olyan rossz, hogy pont annak nem tetszek, akinek kellene, viszont azok vannak belémzúgva, akiknek nem kellene.://////:(((((:PPPPPPPP

viszont a fiúk csajnak akarnak, nem havernak.

ti mit gondoltok erről? van valaki aki hasonló cipőben jár? előre is köszi a válaszaitokat!



2012. máj. 13. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
ezt a kérdést már egyszer feltetted.nem?!
2012. máj. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én nem a zbiztos. nem lehet, hogy volt valami hasonló?
2012. máj. 13. 18:37
 3/4 anonim ***** válasza:

hány évesek vagytok?

én olyan 6-os 7-es körül gondollak.mert én is ilyen voltam akkor :)

nem 100% hogy szerelmes beléd,mert a leírtakból azt vettem le, hogy előszeretettel játszik a lányokkal. biztos tetszel neki,de ne hagyd hogy irányítson. ha akar járni veled majd kezdeményez,biztos elég tapasztalt.ha meg nem,akkor felejts el,mert csak pofára esel. ismerkedj másokkal is,ne csak Ő!

mint írtad,nem is kell messzire menned,írnak neked többen is. sok sikert,majd írj mi volt. 16L :)

2012. máj. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

8.osok vagyunk:DDD

az igaz, hogy a fiúk néha 5 évesként viselkednek:P;D

2012. máj. 13. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!