Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki jobb pasi, Bochkor Gábor,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki jobb pasi, Bochkor Gábor, vagy Sebestyén Balázs?

Figyelt kérdés
lányok, kivel döngetnétek egyet? melyikükkel gyűrnétek össze a lepedőt? Azt, hogy melyikük hány éves, azt próbáljátok figyelmen kívűl hagyni...

2012. máj. 13. 18:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Sebestyén Balázs
2012. máj. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
33%
Itt inkább azt kellene megválaszolniuk, hogy melyik néz ki ratyibbnak...
2012. máj. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
12%
Bódi Guszti
2012. máj. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
egyértelműen Bochkor, bár nem szeretem az idősebbeket, de a Balázs nagyon taszít
2012. máj. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Egyikkel se... Bottal se nyúlnék egyikhez se. Mondj harmadik pasit :D
2012. máj. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

há má boccs, de egyik se kéne, még ha utánam dobnák is.


miért nem valami olyan pasikat kérdeztél, aki legalább jól is néz ki és normális? mondjuk Madaras Norbi és Tompa Ádám és akkor akár még értékelni is tudom.

2012. máj. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
csak 2 szar közül lehet választani?
2012. máj. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Azért össze egyikkel se gyűrnék semmit, nemhogy a lepedőt... de akkor már inkább a Balázs. A Bochkor Gábornak valahogy mindig olyan "kómás" a feje, olyan fura. De ha már ennyire ismert embereket kéne felhozni, akkor már ott van a Csányisanyi, az úgyis minden nőnek bejön, vagy a Nagy Ervin. Legalábbis szerintem.
2012. júl. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
na Csányi Sanyitól én kb undorodom... vagyis sose szerettem ezeket a "kivagyok, mivagyok" típusú nagyképű pasikat... egy éjszakára elmenne, de semmi különös. Nagy Ervin... na ő benne már kicsit több fantáziát látok, de még ő se az a nagyon hűű...
2012. júl. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
És a Fenyő? ;) Azért ő sem olyan rossz, nem...?
2012. júl. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!