Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mi lehet? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi lehet? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy srác akinek segítek ,hogy összejöjjön barátnőmmal.Régóta haverok vagyunk és megkért, hogy ugye segítsek, én meg segítek is neki.Egyik nap kérdeztem,hogy hogyan alakulnak a dolgok és mondta, hogy inkább elfelejti a csajt.Gyorsan elterelte a témát mert láttam rajta ,hogy nem akar róla beszélni.És ugye mi beszélünk facebookon, telefonon és ugye élőben is tök jól elvagyunk.És egyiknap úgy köszönt el,hogy: jó volt hallani a hangod.És az a gáz,hogy teljesen kiszámíthatatlan a srác.Sose tudja az ember,hogy most perpill ki jön be neki. Ez a "jó volt hallani a hangod" utalhat valamire?
2012. máj. 13. 18:37
 1/5 A kérdező kommentje:
*eltereltem
2012. máj. 13. 18:37
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg az énekesi pályát,ott előny ha "jó hallani a hangod".
2012. máj. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Édes vagy. Megpróbálod összeboronálni a barátnőddel, miközben neked tetszik.

Csúnya lánynak tartod magad? Esetleg nagyobb az úszógumid, mint szeretnéd?

2012. máj. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Első: Létszives komoly válaszokat!!!:(
2012. máj. 14. 17:04
 5/5 A kérdező kommentje:
Második válaszoló: Nem jön be, csak nem tudom mit akar!!
2012. máj. 14. 17:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!