Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a saggerok menők/s...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a saggerok menők/sexik?

Figyelt kérdés
Saggerek:akik letolják a gatyájukat hogy kilátszon a boxerük stb.

2012. máj. 13. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Szerintem visszataszító.
2012. máj. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi az a sagger? Olyan, mint a hétszünyű kapanyányi monyók, vagy a snark, esetleg a grumkin?

mert ha igen, akkor szeretnék egyet a zsugorítottfej- gyűjteményembe :3

2012. máj. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát, nekem csak azokkal van bajom, akiknek tényleg már a combjukon van a gatyájuk teteje, na az szinte betegesnek tűnik. De amikor 1-2 centire lehúzod, na azzal sztem még nincs gond, viszont azon túl már nem menő hanem nagyon is gáz. Szexi? Nem tudom, nekem nem ez határozza meg. Felhúzott gatyával lehet vki még szexibb mint ők :)
2012. máj. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

a sagger a saggin szóból származik, angol nyelvterületről ered, és a fehérek hívták így azokat a feketéket, akik letolva hordták a gatyát. Olvassátok csak el visszafelé.


És még egy kis okoskodás: a letolva viselt nadrág börtönviselet volt, azok a férfiak húzták lejjebb a gatyót, akik éppen szabadok voltak, és partnert kerestek az épület falain belül. Vagyis vágytak a lomposra.

Vagyis a keménykedő emberek mind passzív szerepet vállalnának a börtönszexben.

2012. máj. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát sz*rügy. Mostmár ha meglátok egyet, midig a börtönszex jut eszembe :) :) :)
2012. máj. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
gáz
2012. máj. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez egy külföldi mbörtönviselet,igy jelzik a homok,hogy szabadok,és vágynak valakire a ki beteszi nekik!Tehát nem csodálkozzon egy sgger se,ha egy járatlan néger az utcán felszolitja,hogy most azonnal menjen be az elsö kapualjba...
2012. máj. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!