Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az ember kigyúrja magát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az ember kigyúrja magát akk máris adonisz lessz?

Figyelt kérdés

Van egy srác : lapos kocka has izmos szállkás...tökéletes tényleg de a feje...olyan mint egy borotvált német favágó,egy náci ken baba,mintha kőböl faragták volna és télleg elég'é b.zi feje van

de a barát(barát)nőm szerint ő a leghelyesebb a világon...

Én nem vagyok kigyúrt de plötyi sem vagyok,az arcom sokak szerint cicás ami nem tom mit jelent de mind1...ha én is kigyúrom magam én is ilyen "félisten" lehetnék?


2012. máj. 13. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet h a barátnődnek, kitekert ízlése van, és attól h neki az a srác tetszik, az nem azt jelenti h minden nőnek ő tetszik. Ja és a cica arc jót jelent.
2012. máj. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, sokan írták itt hasonló kérdés kapcsán, hogy inkább egy helyes, kevésbé jótestű krapekot választanának, mint egy kevésbé helyes, de nagyon jótestűt.

Én viszont inkább bevállalok egy kevésbé jóképű embert, ha félisten teste van. Sokan csak itt hiszik, hogy "az arc állandó, a testén meg bármikor változtathat" az olyan egyszerű. Azért egy jó testért brutálisan sokat kell dolgozni, és aki hajlandó erre, az nem nagyon fog sörhasat növeszteni és hasonlók, viszont a szépség elég gyorsan elszáll, max amíg fiatal.

És amúgy sem vagyok szépségközpontú, szóval lehet én is inkább tökéletes testű pali mellett voksolnék.

21L

2012. máj. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kinek a pap, kinek a papné, nekem nem tetszenek a kigyúrtak. :)

Mellesleg a cicafiúkat is szeretem :D

2012. máj. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért nem 2 nap kigyúrni magad, szóval kezdj bele!
2012. máj. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem a túlzottan kigyúrtakat.

25/N

2012. máj. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!