Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Röviden, a párom nem először felindulásból nevezett kúrvának, ribancnak és közölte, hogy menjek a fenébe. Hirtelen haragú, utána meg nem győz bocsánatot kérni. Én ezt már nem bírom tovább..Adnátok egy utolsó esélyt a változásra? Előre is köszönöm

2012. máj. 14. 12:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. máj. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Utolsó esélyt? :O Én a helyedben az első k*rvázásnál úgy rúgtam volna ki, hogy a lába a földet ne érje. Há' gondolkodjon már miket beszél.
2012. máj. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%

# 2

itt mindenki annyira kemény, hogy ha ő ott lett volna, akkor sokkal durvábban alakultak volna a dolgok...még akkor is ha csak 50kg-os nő, aki egy pofontól padlót fog és csak akkor beszél végletekben, ha nem a saját életéről van szó...

2012. máj. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

tedd amit mond. menj a fenébe :) (remélem érted, és bocsi :D)

szóval hagyd ott mindenképpen.

2012. máj. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha nem bántott fizikailag akkor szerintem nem kell vele foglalkozni.


Én is hirtelen haragú vagyok. Ismerem a helyzet másik oldalát. Néha nekem is cifra dolgok szaladnak ki a számon, olykor szemrebbenés nélkül f@szozok le bárkit, még a férjemet is sajnos. Ez nálunk családi dolog, apám is hirtelen haragú, de sosem bántott senkit, csak néha közölte, hogy pitsán rúg. De nem tette.


:-)


Van akin így jön ki a feszültség, és megjegyzem jobb mintha magában őrölné és szép csendben őrülne meg. Ha meg tudod oldani, hogy ne vedd komolyan, mert csak dühében mondja és nem gondolja komolyan, akkor szerintem nem olyan gáz.

2012. máj. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Úgy elmennék a fenébe, hogy többé meg se találjon.
2012. máj. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
általában én is hirtelen haragú és szókimondó vagyok.de hogy a páromra ilyeneket mondjak...saját magamat szúrnám tökön.
2012. máj. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat, csak mègis sajnàlom, hogy így lesz vège, de ez nem mehet tovàbb.
2012. máj. 14. 19:56
 9/10 anonim ***** válasza:
Ebben a helyzetben vagyok,időközönként jön ki belőle.Ez nem normális,tisztelet nuku.És ma szerintem befejeztem vele,ez nem állapot.
2012. máj. 21. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Megértelek, szerintem te is jól jársz, én a végén szakítottam és most már sokkal jobban érzem magam
2012. máj. 21. 12:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!