Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belevágni egy olyan komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belevágni egy olyan komoly kapcsolatba, ahol korai volt a szex, vagy nem érdemes?

Figyelt kérdés
17éves lány vagyok. Megismertem egy velem egy korú srácot, aki szinte tökéletes. Alig még nem ismerem, de pár nap után lefeküdtünk.. kissé korán. Kérdezgettem róla, azt mondta, hogy ő nem fog máshogy tekinteni rám, tisztelni fog és hogy egy kicsit hagyjuk a kapcsolatunkból a szex témát. Engem teljesen elvarázsolt az illető, félek később már nem tudom mivel megfogni és szerintem megformálta már a véleményét rólam... Ő megmondta nekem velem akar lenni, és mivel én vagyok aki haboz abban egyeztünk meg, hogy felhívom ha találkozni szeretnék. Így megadta nekem a lehetőséget, hogy szónélkül eltünhessek és arra is hogy akár vele lehessek. Nem tudom mit kéne tennem... :(
2009. jún. 26. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia. Én is korán feküdtem le a párommal, de nem bántam meg. Jártam már úgy egy sráccal, hogy 2 hónap után feküdtem le vele, de nem volt jó vele a szex, és szakítottunk. A mostanival viszont nagyon jó a szex, így nem bántam meg, hogy beleszerettem és ő is belém. Szerintem hívd fel nyugodtan, ha tényleg úgy érzed, hogy számodra ő a tökéletes! :)
2009. jún. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

én is korán feküdtem le a párommal (5 vagy 6 nap után), és nem bántam meg. együtt vagyunk azóta is, most leszünk 21 hónaposak..:D

ÉN nem bírnám ki, hogy várjak csak azért, hogy úristen nehogy azt higgye, hogy....

ez baromság. az én párom örült neki, hogy ennyire kívántam és kívánom a mai napig.

2009. jún. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is hamar lefeküdtem a párommal,már az első éjszaka,igaz előtte már régről ismertük egymást...nah mindegy.

Ne aggódj,még lehet belőle komoly kapcsolat,mi 6 hónapja vagyunk együtt és most akarunk összeköltözni :)

Keresd meg,adj a kapcsolatotoknak esélyt.Sok sikert hozzá :)

2009. jún. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet belőle így is komoly kapcsolat!Mivel azt mondta,hogy tisztelni fog!
2009. jún. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem én vok az 1etlen pasi, aki válaszolt... Szal úgy nézz rám! :)

Nekem is volt ilyen kapcsolat, az első este lefeküdtünk, pedig nem ismertük egymást előtte, csak futólag. Nyilván akkor még nem jártunk, az csak egy egy éjszakás volt. Lényeg, hogy a későbbi barátnőmnek tömték az ismerősei utána a fejét, hogy "jól elcseszted, ezek után már nem fog veled találkozni"... Már mi a .....-ért ne akartam volna vele megint találkozni? Imádni való lány, és mellesleg mint megtudtam fergeteges az ágyban. Ki az az őrült, aki szerint azért ne kezdjek valakivel, mert jó az ágyban? :)

Ja és úgy fogd fel, hogy a pasi is belement egy egy éjszakásba. Szerintem ketten voltatok az ágyban. Ha te egy k*rva vagy, akkor ő is, nem?

2009. jún. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én két hét után feküdtem le annak idején a párommal. Ennek már 4éve, és azóta a felesége vagyok!
2009. jún. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!