Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol ismerkedhetnék pasikkal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedhetnék pasikkal?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy a baráti körömből aki tetszik, az épp foglalt. Próbáltam az internetes ismerkedéssel, de basszus általában mindig depis, antiszociális fiúkba botlottam.

Több éves kapcsolatom volt, de nagyon rossz egyedül.

Olyan srácot keresek aki komoly kapcsolatot akar.

Rengeteg fiút utasítottam el, mert nem csak azért akarok valakit, hogy azt mondhassam -igen megint van barátom. Hanem aki elfogad olyannak amilyen vagyok, nem akar megváltoztatni, és nem az éretlen libákra bukik, tudna velem tervezni.

Tudtok esetleg olyan helyeket mondani, ahol lehet ismerkedni?

Kérlek csak értelmes válaszokat írjatok:) 19/L


2012. máj. 14. 18:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Csókolom! Miben segíthetek? :Đ 20/F
2012. máj. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"elfogad olyannak amilyen vagyok, nem akar megváltoztatni"


Duci-e vagy? :)

2012. máj. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát én szívesen ismerkednék, igaz ez internet, de nem vagyok depis, antiszocális, csak most pont unatkozom. :)

Ha gondolod írj privit.

2012. máj. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok duci, inkább épp az a baj, hogy picike vagyok:) De nem pont külsőre értettem. Volt akinek nem tetszett, hogy nem akarok 3 diplomát összeszedni... stb
2012. máj. 14. 18:13
 5/10 anonim ***** válasza:
És ez a 3 diplomát nem akarsz összeszedni miért zavar bárkit is? Nem értem... 3-assal egyetértek...
2012. máj. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Amugy mi a kifogasod az antiszoc fiuk ellen?
2012. máj. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Az egyik srácnak nem tetszett, hogy nem akarok én is 3 diplomát, ahogy ő tette. Mert hogy "az életet ki kell használni". De nem csak ő volt ilyen maximalista... ezért írtam, hogy olyannak fogadjon el emilyen vagyok.

Amúgy aki szeretne ismerkedni, nyugodtan írjon:)

2012. máj. 14. 18:20
 8/10 A kérdező kommentje:
Most vettem észre az utolsó kérdést. Öm hát nekem fontos az, hogy legyenek közös barátok. Ne csak én legyek számára az egyetlen. Olyan srácot keresek, aki azért nyit a világ felé, bármennyire is hülyék mostanában az emberek.
2012. máj. 14. 18:25
 9/10 anonim ***** válasza:
Pubokban, esetleg morisons ? :D
2012. máj. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Próbáltam már morrisonson kívül máshol is, de rájöttem ilyen helyen nem tudok értelmes pasit összeszedni.. :D
2012. máj. 14. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!