Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tiltott gyümölcs. Mit lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tiltott gyümölcs. Mit lehet ellene tenni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Azaz igazság, hogy új orvosom lett. Nem nagyon jártam hozzá, de fél éve amikor nagyon beteg lettem kénytelen voltam elmenni hozzá. Az a kedvesség, udvariasság és figyelmesség ami áradt belőle villámcsapás volt. Ahogy hozzám ért, meg amilyen melegszívűen beszélt hozzám... A végén azon kaptam magam, hogy minden kis dologgal mentem hozzá, de csak azért, hogy tudjak vele beszélgetni. Biztos feltűnt Neki is, de még mindig ugyanúgy áll hozzám.


Tudom,tilos és csúnya dolog lenne, hisz családja van. Nem is lenne lelkem megtenni,de én már nem tudok rá úgy nézni mint egy "egyszerű" orvosra. Viszont, ha tényleg beteg leszek, kénytelen leszek hozzámenni.

Mégis mit tegyek? Teljes a káosz bennem...25/N


Kérlek benneteket, csak értelmes válaszokat írjatok!



2012. máj. 14. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele. Egy orvos mindig korrekt.
2012. máj. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha családja van, akkor az a legjobb, ha nem mész hozzá. Csak akkor menj, amikor tényleg beteg vagy, és remélhetőleg az nem fordul elő túl gyakran.
2012. máj. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem leszel kénytelen hozzá menni,van más orvos is a földön...Én azt javaslom kerüld el,válts orvost.Így lesz a legjobb!
2012. máj. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.


Utolsónak szeretném írni, hogy azért vagyok kénytelen hozzámenni, mert mint szakember sajnos csak ő a legjobb a környéken. Még az életemet is rábíznám. Természetesen van más orvos is ahová pl. édesanyám jár, de bármivel megy oda csak egyfajta antibiotikumot ír fel neki. Pedig, pl. ha vkinek menstruációs görcsei vannak, minek antibiotikum?

2012. máj. 15. 08:59
 5/5 anonim ***** válasza:
A megoldás annyi hogy pasizz be amikor beleszeretsz másba elfelejted.
2012. máj. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!