Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit vegyek neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit vegyek neki születésnapjára?

Figyelt kérdés
Sziasztok, van egy lány aki nagyon tetszik és most lesz a születésnapja hétvégén de sajnos nem tudom hogy mit vegyek neki :/ milyen jó ajándékok kerülhetnek szóba ? Előre is köszönöm :)
2012. máj. 15. 11:58
 1/10 anonim ***** válasza:
2012. máj. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem arra voltam kíváncsi hogy mit eszel otthon te szerencsétlen nyomorék ;)!!!
2012. máj. 15. 12:06
 3/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező.. tudod mire való a bikacsök? Nem étel.. -.- :D
2012. máj. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Attol fugg van e baratja vagy h hany eves lesz . viragot vehetsz alapbol ha nincs pasija a virag el marad ha van pasija :D edesseg pluss kortul fuggoen ne vidd tulzasba ha meg nem vagytok 1 utt ja meg legyen tokod neki el mondani neki amit erzel ennyi . :D
2012. máj. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy kis plüss maci nem túl nagy, vagy valami hasonló apróság. Ami elfér könnyen mellette akárhol mondjuk a párnája mellet ha olyan a kapcsolatotok.
2012. máj. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
18 éves lesz és nincs barátja :) bevallottam neki hogy mit érzek és most ilyen alakulóban van és ezért is szeretnék valami szép ajándékot venni neki :) Köszönöm az eddigi válaszokat :)
2012. máj. 15. 12:23
 7/10 anonim ***** válasza:
Szep virag csokor a plussel ahogy a masik valaszolo is irta sztem nagyon idealis lenne + desszert. utanna meg ha sikerul a dolog h ossze jottok akkor meg mar mas lesz :D na sok sikert akk :) csak okosan ;) :P
2012. máj. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen :) megpróbálok :P
2012. máj. 15. 12:38
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem virágosnál csináltass egy kisebb csokrot (főként piros rózsából, zöld levelek, kis díszítés rajta), de ezt a virágkötő úgyis tudja majd, ne legyen nagy a csokor, csak a szándékodat éreztesd vele. (max 4 szál rózsa kb.) Mellé egy plüssmaci és essetleg egy üdvözlőkártya amire írsz egy szép köszöntőt. Ez az ajándék maximálisan tetszeni fog neki hidd el :D
2012. máj. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
1 üveg bacardit. azt minden lány szereti..
2012. máj. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!