Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mi az ideálotok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mi az ideálotok?

Figyelt kérdés
Már ha van. ha nincs, miért nincs? Esetleg képet is csatolhattok, de azt nem muszáj.

2012. máj. 15. 17:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nincs ideál,valami fogjon meg a tekintetében,kisugárzásában, azt cső. XD Annyi,hogy ne legyen kövér,a törékeny alkatú csajokat jobban szeretem. Belsőleg az őszinte,nyitott,humoros csajok jönnek be.
2012. máj. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 ASOT ***** válasza:

Az ideálom, az 80%-tól a 100%-ig terjedő intervallumba esik.


gyors példa h megértsd:

A 100% az most legyen olyan nő, akinek váll aláig érő haja van, 54 kg, csinos, igéző szemek, karcsú testalkat, feszes segg, feszes has. --> ez legyen mondjuk a 100%

(amúgy szemszín mindegy)

DE!

lehet +/- 5 kg-al több vagy kevesebb, lehet hosszabb rövidebb haja 10-15cm-el...


Comprende?

2012. máj. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Nincs ideálom. Miért? Abból kell válogatni ami van.
2012. máj. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
az első és második válaszolónak köszönöm, a 3.nak üzenem (egyébként neked is köszi, hogy válaszoltál): abban "ami van", biztos van olyan lány, aki jobban bejön mint a többi, kizárt, hogy mindenkit ugyanolyannak látsz. tegyük fel: a buszon ülsz, meglász kicsit arrébb egy alacsonyabb, hosszú szőkehajú, nagycsöcsű lányt, aki szép, mellette pedig egy magas, rövid, barnahajú kisebb mellű, de szebb lábú és fenekű, szintén szép lányt. az egyik biztos joban tetszik mint a másik. mi az ami neked bejön, ez a kérdésem? :D
2012. máj. 15. 18:06
 5/21 anonim ***** válasza:
ASOT - Majdnem ilyen vagyok :)
2012. máj. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Diavolino44 ***** válasza:

[link]


E mellé, visszahúzodó, nem pénzéhes, egy picit művelt, hűséges, otthonülő.

biztos létezik ilyen nő!! :D:D


Amúgy, persze mindenkinek van ideálja, de nekem bőven elég egy átlagos lány, akiben ÉN meglátom a szépséget, s el tudom fogadni a hibáit! Olyannak szeretem ahogy megismertem!

2012. máj. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 ASOT ***** válasza:

óó valóban kedves 18:15-ös :)


akkor már csak annyi van, hogy legyen olyan a szeme amivel átlát az összes baromságomon, és legyen 40%-ban angyal de 60%-ban ördög :) és ne rinyáljon ha egy kis motorolaj kerül a körme alá...

2012. máj. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
"kis motorolaj kerül a körme alá" ez nem értem :)
2012. máj. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 ASOT ***** válasza:

kis motorolaj kerül a körme alá ----> "jajj koszos lettem, jajj hogy mosom ki, jajj most mehetek kozmetikushoz" Másképp!!! annyit jelent, hogy ha meg kell fogni egy csípőfogót és elvágni egy drótot, akkor nincs az h "jajj jajj most koszos leszek, jajj az nekem nem megy"

vagy fujj én bográcsban főtt kaját nem eszek (jó ne egyen de mondja meg h nem kéri ne pedig túrkáljon meg finnyáskodjon)


Egy szóval = finnyás! Vagy h ő csak 20 milliós bőrüléses, full krómozott autóba száll be, egy tuningolt már nem jó neki.


stimmt?? :)

2012. máj. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Ja, stimmt :) Akkor még mindig beleférek :D
2012. máj. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!