Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 22 éves srác vagyok és frusztr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves srác vagyok és frusztrál, hogy nem élhettem ki magam tizenéves koromban se a szerelemben, se a szexben. Mit tanácsolnátok mit csináljak, valaha be tudom pótolni ezeket az elcseszett éveimet?

Figyelt kérdés

A fiatalságom veszett oda úgy érzem, minden jóból kimaradtam, se csók, se szeretkezés, se házibulik, se semmi. :(


Én vágytam ezekre, de csak ilyen stéber barátaim voltak, akikkel semmire sem mentem és én sem voltam egy nagy menő, inkább csendes, félénk srác, akkor még nem tudtam, hogy kell a lányokkal bánni még most is érzem ennek a hátrányát, elég nehezen megy a lányokkal való közelebbkerülés testileg, mert lelkileg nem nehéz.

De mivel nem tudok csókolózni sem igazából, tartok tőle, emiatt eléggé gátlásos vagyok és nem is mernék lekapni egy lányt sem, mert egyből rájönne mekkkora lúzer, vesztes vagyok és elmondaná az egész városnak.


HOgyan szabadulhatnék még is ki ebből az ördögi körből, az egész fiatalságom odaveszett, semmi jó buliban nem volt részem? A pitsába, pedig de hiányzik ez az életemből, most érzem igazán!



2012. máj. 15. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
22 vagy. Meg semmirol sem maradtal le, ideje magabiztosnak lennef es a hetvegen leugrani csajozni a diszkoba. Fel kell kerned 8-10 kanyt tancolni. egy ugyis lesz aki elmegy veled.
2012. máj. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jajj öcsém ne sírj, én 19 éves koromig voltam rút kiskacsa feeling, én se vettem soha részt semmiben, sehova nem jártam, semmit se csináltam, tök unalmas voltam. :D

Aztán kb egy év leforgása alatt pótoltam mindent. Na hát az egy jó vad év volt. :D Nem kell félni, úgysincs az egészben semmi, és SEMMIT nem tudsz veszteni, csak nyersz vele.

Fogd fel így, hogy rövid az élet, egyszer élünk, hajrá. Mellesleg 22 évesen még elég fiatal vagy, és nem vagy lemaradva semmiről - szerintem.

21L

2012. máj. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem nem vagy elveszett eset, mint a többi szerencsétlen itt a gyakorin.

Beismered, h gond van és kefélni akarsz.

Első, amit meg kell tenned, h elfelejted egy életre ezt az oldalt, ez a gyakori álszenteskedő nők oldala, ahol vetítenek, soha nem fogod megismerni a nőket, ha ez lesz az alapod.

2012. máj. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Itt az ideje,hogy hirtelen bepótolj mindent,de ehhez az kell,hogy eljárj szórakozóhelyekre,nőzz,bulii,élj,legyenek negatív és pozitív tapasztalataid egyaránt.
2012. máj. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

te hülyegyerek, nekem se vmi sok csókélményben volt részem de van önbizalmam, Brian Tracy- tanításait mindjá elküldöm neked, kövesd!


És igen elég fura érzés nekem is hogy 17 éves koromig egy másik világban éltem (WoW) de kijöttem a napfényre, és most érzem a fiatalságom még sok-sok évig el fog kísérni. 22 éves vagy, nyugi, még nem kell házasodni azt leghamarabb csak 35 évesen, addig még fiatal vagy!

F18

2012. máj. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!