Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis hol találhatnék olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis hol találhatnék olyan lányt, aki nem csak vonzó külsőre, hanem jellemre is kedves, megértő és szeretnivaló? Miért van ennyire sok egoista, beképzelt szép lány manapság?

Figyelt kérdés

2012. máj. 16. 16:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok, de foglalt :P
2012. máj. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szerencse kérdése az egész :D én tudok egyet de foglalt bocsi
2012. máj. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát erre én is kiváncsi lennék:)
2012. máj. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%

én kedves, megértő vagyok.

viszont nem akarok kapcsolatot

2012. máj. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, de már nem merek kapcsolatba bonyolódni.
2012. máj. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

mindenhol vannak ilyen lányok, csak kevésbé feltűnőek a pasik szemében a sok beképzelt, magamutogató és feltűnési viszketegségben szenvedő lubáré mellett...

18/L

2012. máj. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az egyszerű lányokat keresd, ők azok.
2012. máj. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy nagyon sok normális modell alkatú és kedves szeretni való nő van, igen, vannak szép és beképzelt nők is, de hidd el az hogy ha egy nő nagyon szép, még legkevésbé sem jelenti hogy egy dög lenne, csak a férfiak nagy része meg ha meg lát egy igen csinos nőt, beképzeli magának hogy az a nő úgy sem lehetne az övé, a nőkbe meg az van beprogramozva hogy fölszedjék őket, nem pedig fordítva, tehát....
2012. máj. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

és mért van ennyire sok egoista,beképzel,jóképű srác? <--- ezt is sokan kérdezhetnénk.

egoista lányokból is van, de normálisokból is...

inákbb tényleg a kevésbé "népszerűbb" lányokat keresd, akik nem másznak rá minden pasira mint a ribik..

2012. máj. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Marada ***** válasza:
Ilyen lány többnyire a magyar népmesékben találsz, de csak akkor szerezheted meg, ha van 2 bátyád, és megölöd a sárkányt. :)
2012. máj. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!