Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Akkor szerintet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Akkor szerintetek most mi van? Többi lent.

Figyelt kérdés
Na szóval van egy fiú akinek tetszem de nekem nagyon nem jön be ( ő erről nem tud ) és járni szeretne velem. Tudom, hogy nekem nem jön be de sokat szoktunk facebook-on is beszélni és néha már várom,hogy mikor lesz fent. Mert nekem tényleg nem tetszik,de akkor miért várom, hogy mikor lesz fent?
2012. máj. 16. 18:40
 1/5 Matthew001 válasza:
Mert szimplán fontos neked, mint barát.
2012. máj. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem tudom, mennyi idős lehetsz, de nem valószinű, hogy túl idős és tapasztalt lennél, ami nem probléma.

szerintem azért város, mert tetszik maga az érdeklődése, ez teljesen természetes. de azért csak vigyázz! :')

2012. máj. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*várod, előző voltam:D
2012. máj. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Fontos neked mint barát,vagy csak kezdesz többet érezni iránta mint barátság...Nem minden a külső:P De ha tényleg nem szeretnél tőle semmit mondd meg neki.
2012. máj. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. máj. 16. 18:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!