Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem jön be a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön be a barátomnak a csipke?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem tetszik semmilyen csipke fehérnemű neki, és kicsit furcsállom, mert ezek direkt sokat sejtető, szexi darabok. ő nem tudja megmagyarázni. Van esetleg ötletetek?
2012. máj. 17. 02:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Talán mert szerinte ódivatú, más ötletem nincs
2012. máj. 17. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hm...mi az,ami tetszik neki?
2012. máj. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nőként sem tetszik. Kinézetre sem, viselni meg pláne nem, mert irritál, viszketek tőle.


Ha azt mondod csak ez a szexi, akkor te nem vagy tisztában a szexi fogalmával. Nem egy fehérneműtől leszel az. Vagy alapból az vagy és kicsit tudod praktikákkal fokozni, vagy nem vagy az és felvehetsz te bármit.


23/N

2012. máj. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a párod!

Szerintem nagyon szexi egy csaj csipke fehérneműbe mikor olyan sejtetősen hagyja csak látszani a dolgokat:)

Én imádom ilyenkor kicsomagolni a csajszit!

2012. máj. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha nem tetszik neki, akkor inkább hanyagold a csipkét.És tévedés, mert nem csak a csipke szexis. Nekem sok szexis van, és a többség nem csipke.

Tudnál linkelni hogy milyen fehérneműről van szó?

2012. máj. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A barátod egy fagolyó!


Most miért nem lehet aztmondani,hogy tetszik?

Én,ha látom a páromon hogy boldogan vesz fel valamit,és mosolyog,még ha esetleg nem is tetszene,biztos hogy megtartanám a véleményem!

2012. máj. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem mondtam, hogy csak a csipke a szexi, sőt nekem sem kedvencem, de van pár ilyen darabom, és néha felveszem őket. neki még az sem tetszik, aminek a szélén van egy kis csipke :D ha meglátja rajtam, szóvá is teszi. a sima tetszik neki mindenből, bugyiból és melltartóból is. valami ilyesmiim vannak: [link] [link] [link] vékony is vagyok, szóval az sem lehet a gond, hogy kitüremkednek a hájak, ami visszataszító lenne :D természetesen hanyagolom a csipkét, meg direkt figyelek, hogy ha vele vagyok, akkor valami simában legyek, csak gondoltam hátha van ötletetek, miért nem tetszhet neki. :)
2012. máj. 17. 12:44
 8/9 anonim ***** válasza:
mert EMOs buzzzzzzzi
2012. máj. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 karyy károly ***** válasza:
Talán fél hogy beleakad a körme :DD Vagy hogy az izgalomtól eszét vesztve rád ugrik :) más ötlet nincs .... beteg :)
2012. máj. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!