Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Abbahagyjam a gyógyszer szedését?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abbahagyjam a gyógyszer szedését?

Figyelt kérdés

Eddig dienille fogamzásgátlót szedtem, de vasárnap óta lindynette-t szedek. Valószínű,hogy az egyik mellékhatás kijött rajtam: néha szúr az alhasam. Írja is a betegtájékoztató, hogy előfordul a hasfájás. Az előző fogamzásgátlómat mikor elkezdtem szedni kijött pár pattanás az első napokban,de elmúltak. Ez továbbtart.

Abbahagyjam a szedését, vagy ez is el fog múlni? Vagy lehet,hogy nem is emiatt fáj? A ciklusom 9.napján tartok.



2012. máj. 17. 21:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Semmiképp ne hagyd abba. 9 tabi után nem lehet abbahagyni, teljesen összekavarod a hormonjaidat meg a ciklusodat.

Viszont: MUSZÁJ a fájdalommal orvoshoz fordulni, mivel senki nem lát beléd. Nem tudunk érdemben segíteni.


Miért kaptál új gyógyszert? Esetleg kérhetnéd, hogy írjanak fel újra dienille-t, és arra válthatsz akár már holnaptól, úgy tudom.

2012. máj. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szia!Köszi a választ!

A másik gyógyszernél alacsony volt a libidóm és fellépett a hüvelyszárazság is.

Nem lehet,hogy az ovulációm ilyen korai?Már mindenre gondolok...

2012. máj. 17. 21:34
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet, mert fog. gátló szedése közben NINCS ovuláció (peteérés).

Én is dienillét szedek amúgy, sajna az én libidóm is csökkent, de igazság szerint minden fog. gátló okoz ilyet, nekem ezt mondták. Előtte Mercilont szedtem, ebből a szempontból az se volt már.

2012. máj. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A lindinettenél nekem totál ragya lett a hátam, nem is szűnt meg míg nem váltottam. És ugyanígy folyamatos hasfájásom volt, néha szúrt, néha görcsölt de valami mindig jelentkezett alhasi téren. 3 hónapot vártam a javulásra, majd váltottam.

Most yadine-t szedek semmi problémám mellette, lbidó tökéletes, hüvely szárazság nincs, pattik elmúltak......


Csak ajánlani tudom hogy váltsd le a lindy-t

2012. máj. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat! :)

Azt hiszem még ezzel a levéllel végigszedem és íratok másikat.

2012. máj. 18. 08:29
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is sokféle gyogyót szedtem az évek során, a Lindynette volt az utolsó. Abból csak egy levéllel szedtem be, baromi rossz volt (fejfájás, pattanások, rossz közérzet, alacsony libidó).

Mi a párommal 5 év után visszaálltunk a gumira. Elegem lett belőle, hogy mérgezem magam. Ti ezt nem fontolgatjátok?

2012. máj. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én nem fontolgatom, mivel semmi negatív mellékhatását nem érzékelem! Persze tudom hogy nem a legegészségesebb, de mióta szedem beállt a menszeszem, ami régen soha nem jött meg rendesen, hol hamarabb, hol később, nem görcsölök csak néha egy picit míg előtte felkelni nem tudtam a fájdalomtól és a görcsoldók sem használtak.


Csak a lyndinettel voltak a leírt gondjaim, de a yadine tökéletesen működik nálam.........

2012. máj. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Azóta elmúlt a hasfájás,bár ma meg pecsételő vérzésem- Remélem a 3hónap letelte után minden rendben lesz :)

2012. máj. 21. 18:46
 9/9 A kérdező kommentje:
*volt
2012. máj. 21. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!