Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért csinálja ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki tetszik. Már két évvel ezelőtt udvarolgatott, kb. másfél évig. Akkor nem akartam tőle semmit, sokszor visszautasítottam, de most viszont szeretném, ha összejönnénk. Megtudta (egyik barátnőm által), hogy sokat gondolok rá mostanában és, hogy megfordult a fejemben, hogy mi lenne ha megpróbálnánk a dolgot. Rá írtam egyik nap, tök jól elvoltunk. Barátnőmnek is olyan dolgokat írt velem kapcsolatban, hogy azt hittem jó fele halad a 'kapcsolatunk'. Bár volt egy olyan dolog, hogy ő nem hiszi el, hogy nekem Ő tetszik. Múltkor elmentünk csocsózni, úgy volt, hogy ő is jön, de nem jött el. Szerdán megint elmentünk csocsózni, akkor eljött. Az elején tök jól ment minden, majd elkezdett bunkó paraszt módjára viselkedni velem. Volt még 2 lány a társaságban, velünk normális volt. Barátnőm megkérdezte tőle, hogy mégis miért viselkedett így, azt válaszolta, hogy ő mindenkivel bunkó, csak még ezt nem szoktam meg. És, hogy sajnálja, hogy nem éreztem jól magam. Hazahozott kocsival, ezt ő ajánlotta fel. Mostanában elkezdett fűzögetni egy csajt. Majdnem egész végig róla beszélt. Nem sok kellett, hogy elbőgjem magam. Jól elvannak, úgy jött le a beszámolója alapján. Szóval nem tudom, hogy mi van? Nem értem. Ha esetleg valaki tanácsokat adna, hogy mit és hogyan csináljak a továbbiakban, azt megköszönném. :D

2012. máj. 18. 00:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a régebbi sok visszautasítás benne maradt,és ezek néha előbukkanak belőle.Most adagolja neked vissza azokat a dolgokat.
2012. máj. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ez egy bukott eset

a srác másba bele esett

lejárt lemez vagy neki

a kenyeret más lánynak keni

régen ő nagyon akart

érted akár falat kapart

de neked nem kellett

elmúlt az idő a feje felett

más lány már a kedvese

azt mondom felejtsd el

azt hiszi most jobbat talált

ne döntsd ki érte a szoba falát

tedd őt gyorsan féltékennyé

másnak legyél drága kenyér

vagy hagyd örökre mostmár békén

s más pasinak legyél szívében célkép

2012. máj. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ne haragudj, de ez elég vicces... másfél éven át elutasítottad... ez, ha belegondolsz, nem más, mint másfél éven át való éreztetése annak, számára, hogy nem elég jó, hogy ő bizony kevés ahhoz, hogy összejöjjetek. majd most azt mondod hogy de jó lenne, ha összejönnétek... nagyon kellene ahhoz szeretnie, hogy ezt csak úgy elfelejtse, és azt mondja: miért ne?

apropó, azért becsülendő, hogy nem jelentetted fel zaklatásért, vannak olyan torz csajok, akik megtették volna (bár nem tudom korosztályod)...

2012. máj. 18. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!